Nuuuśka
..kocia mama ;]
Tez mysle, ze u mnie to cykl bezowu choć w sumie fajnie byłoby jakby jednak się odbyla ale no hmm....ta tempka jest zastanawiajaca.
Ale dziś z kolei były bole czysto na owu wiec sama już nie wiem :|
Musze zacząć się pakowac, ale jakos zupełnie nie mam do tego glowy uch.
Pogoda ladniejsza niż wczoraj, wyszlo trochę slonka.
natka a co się podzialo ze się poklociliscie ???
Masz mój nr ?? kiedy będziesz po raz kolejny testować Kochana?.
Ale dziś z kolei były bole czysto na owu wiec sama już nie wiem :|
Musze zacząć się pakowac, ale jakos zupełnie nie mam do tego glowy uch.
Pogoda ladniejsza niż wczoraj, wyszlo trochę slonka.
natka a co się podzialo ze się poklociliscie ???
Masz mój nr ?? kiedy będziesz po raz kolejny testować Kochana?.

