Nuuuśka
..kocia mama ;]
a ja bym jednak mimo wszystko obstawiala ze owu odbyla się w tym cyklu u Ciebie, no bo tempka jest wyzsza, a wszystkiego na leki tez nie możemy zwalac
Bądź dobrej myśli, i nie smuc się bo na pewno będzie dobrze !! Ja Ci to mowie, a wiesz ze rzadko kiedy się myle ( choć para gaf już było ) ale ja wiem, ze już niedługo zobaczysz dwie kreseczki tak upragnione i wyczekane :* Zaslugujesz na to.
Ide zjeść kolacje i nyny. Jutro wczesna pobudka. Będę pisać na bieżąco czy jeszcze nie nawialam
Bądź dobrej myśli, i nie smuc się bo na pewno będzie dobrze !! Ja Ci to mowie, a wiesz ze rzadko kiedy się myle ( choć para gaf już było ) ale ja wiem, ze już niedługo zobaczysz dwie kreseczki tak upragnione i wyczekane :* Zaslugujesz na to. Ide zjeść kolacje i nyny. Jutro wczesna pobudka. Będę pisać na bieżąco czy jeszcze nie nawialam
wszystko będzie dobrze :-) będziemy wszystkie w kontakcie :-)