Patuska no teraz najlepiej beta , a natka na bete poszla ?? No i jak zobaczyla cien to chyba dupka nie powinna odstawiac.
Ja wiem ze tempka zle wyglada, ale ja tez tak mialam.
Dlatego wiem ze nie mozna sie nia sugerowac.
Ja dzis u lekarza po zwolnienie bylam i dala mi na tydzien znowu, ale stwierdzila ze bede sie lepiej czula jak wroce do pracy... Ehee
I ze jak np.plamilam to czy bede lezec czy nie to i tak poronie a dzwiganie w pracy nic nie przeszkadza...
Jasne. Masakra normalnie.
Ja nie wiem czy zwolnienie z pl sie liczy czy nie ale chyba pojde w pl do gina i przetlumacze sobie notarialnie, niech da na cala ciaze a najwyzej mnie wczesniej na macierzynskie wrzuca
Ja nie bede ryzykowac zycia malego czlowieczka dla pracy ehh...
tekst dnia jak masz poronic to poronisz... Kurrr