Nuuuśka
..kocia mama ;]
Jakos musimy myslec, choc kurcze to takie ciezkie czasem, bo nie da sie nie nastawiac, nie da sie nie myslec, o tym wcale. Powiedzmy o tym szczerze, kazda z Nas mysli o tym przynajmniej raz dziennie. Ale kurcze po tylu zawodach juz chyba nie umiem nastawic sie tak, ze bedzie na pewno dobrze. Bo juz jeden wykres ladny byl, dwa miesiace temu, kiedy wszystkie myslalysmy ze to to, zreszta u kazdej z Nas przynajmniej raz tak bylo. A tu znowu przykre rozczarowanie.Ale trzeba wierzyc, musimy wierzyc, ze nie ten cykl to kolejny bo to tylko daje Nam sile !! Poza tym pisalam Wam, w tym czasie bede na urlopie wiec moze akurat zmiana klimatu pomoze 













kazda z Nas wierzy, kurcze pewnie ze czasem za bardzo ale w cos musimy wierzyc tak
ja tez, i to przewaznie od owu do @. A potem przechodzi bo przychodzi nadzieja na nowy cykl. I tak trzeba zyc, bo inaczej zwariujemy
Glowka do gory Slonce, zobaczysz ze wszystkim Nam sie w koncu uda.