paulinka88
Mama Mikołajka i Marcelka
Dziewczyny piszecie, żeby się nie nakręcać, nie zwracać uwagi na wykres, a to nie jest możliwe
Nawet jakby wykresu nie było to byle zakłócie i już pojawia się nadzieje. I warto żyć tą nadzieją chociaż przez te głupie kilka dni w cyklu
Uwierzcie mi, bo ja na tą nadzieję czekam i liczę dni
Lepsza jest łudzenie się nawet niż ta pustka, która mi towarzyszy przez cały cykl. Jedyne co mi pozostało to podkradać co rusz Waszą nadzieję i wyczekiwać razem z Wami czy się udało. Wstawać rano i pierwsze co włączyć kompa, żeby zobaczyć jak tam Nuuśkowa tempka, a potem będzie tempka Kasiol, a potem Natki i Patuśki. Ale przyjdzie październik i będzie też MOJA
))))))
Będzie dobrze, zobaczycie już niedługo żadna z Nas nie nedzie musiala patrzyć na wykres 
nie lubie tak....