Nuuuśka
..kocia mama ;]
Ale ja mam dokladnie tak samo. Kiedys bylam pewniejsza conajmniej o polowe wszystiego, a teraz tak jak i Ty, potrafie kilkakrotnie pytac Łukasza czy mnie kocha, wczoraj powiedzial mi z nienacka - Wiesz co, cieszylym sie bardzo gdyby ten test w koncu wyszedl pozytywny. Przykro mi sie zrobilo, bo czuje ze to ze mna jest cos nie tak. On z miesiaca na miesiac coraz bardziej sie stresuje, ja tez i nic z tego nie wynika.
Sluz pojawil sie bialy, lepki jak czesto gesto przed @ wiec jakos nie mam zludzen wcale
Przykro mi tylko bedzie po raz kolejny powiedziec Łukaszowi ze sie nie udalo, jesli okaze sie to faktem. Kurcze, czemu to wszystko musi byc takie trudne 
Sluz pojawil sie bialy, lepki jak czesto gesto przed @ wiec jakos nie mam zludzen wcale
Przykro mi tylko bedzie po raz kolejny powiedziec Łukaszowi ze sie nie udalo, jesli okaze sie to faktem. Kurcze, czemu to wszystko musi byc takie trudne 

w kupie sila :*