Hej nuska ladna tempka :-) ja nadal trzymam kciuki :-)
Zycze wam dziewczynki milych wizyt dzisiaj :-)
Natka kazdy czlowiek przebudza sie co ok 3 godz. (sprawdzajac czy wszystko jest ok) z reguly tego nie pamietamy :-)
Tempka nie jest zaburzona :-)
A ja dzis w nocy nie bylam ani razu siusiu :-) hehe a to wyczyn bo ostatnio co 2 godz. Sie budzilam...
Kasiol piekna tempka

a I milego dzionka zycze.:-)
Alex jeszcze spi , ale akurat dzisiaj kosza trawe nam pod oknami... Eh
Viki sie obudzil juz tzn o 8.30
Dziekuje, kochane jestescie, mam nadzieje ze tort sie uda n tyle ze bedzie zadowolony... glupio by bylo jakby sie rozplakal ze to nie taki tort on chcial.
Tak wiec postanowilam ze wiecej nie bedzie wybieral tortow, bo zdjecia z cukierni sa I maszynowo robione ... No I maja wiekszy wybor skladnikow niz ja tutaj.
No ale dam z siebie wszystko :-)
Zrobie zdjecie to wam pokaze I same ocenicie :-)
Sernik teczowy jest super na dzieciece imprezy :-)
A jednak usmiech dziecka najwazniejszy.
Dobra ide zjesc sniadanko, pojade do sklepu kupie co mam dokupic I zabiore sie za sernik na zimno, bo dzis znajomi wpadna.