Nuska to ja nie wiem co ja z nim na wakacjach zrobie ??
Jeszcze sie ludze ze moze ten plyn na slonce z filtrem go uczulil... Wlasnie jemu wysypka wyszla tam gdzie sie nie opalil wcale. Bo najbardziej opalil plecji, zreszta skora mu schodzi :/:/ delikatna ma ta skorke . No nic najwyzej bedzie w koszulce biegal na plazy.
Dobra zrobilam sernik na zimno I krowje. Teraz czekam na znajomych, a jak pojda to upieke sernik tecze I biszkopty na torta. A jutro bede zdobic torta.
Jeszcze salatke mam zarobi, a ja rybke po grecku I te pomidory...eh, zapomnialam.