paulinka88
Mama Mikołajka i Marcelka
Gratuluję
No i nie wiem czy zauważyłaś, ale Twój 2500 post na naszym forum
Uczczę to za Ciebie wieczornym piwkiem
))))
Nuuśka w poniedziałek będzie 13dpo. Idziesz na betę przed wizytą?
Nuuśka w poniedziałek będzie 13dpo. Idziesz na betę przed wizytą?
wydaje mi się, ze zobaczymy przez week jak będzie zachowywala się tempka i wtedy za Wasza porada postanowie co dalej 
Kochana oby, wejde zaraz jak będę miała czas w pracy i mam nadzieje przeczytać same dobre wieści !! 
i to jest koszmar, bo uczulenia na slonce nie zbijesz niczym niestety, a oparzyc sie jest tak latwo ze kiedy jestesmy na urlopie, staram sie w ogole nie wystawiac na slonce :-(