Cześć dziewczynki ;*
U mnie dziś mega spadek, więc teraz czekamy na jeszcze większy skok :-) samopoczucie trochę lepsze choć pobolewa mnie jajnik znowu.
Akuku rozumiem że pewnie jesteś wkurzona, ale nie denerwuj się :* to ani nie jest dla Ciebie teraz dobre, ani nic nie zmieni. A może przyjdą i wcale nie posiedzą godzinę tylko dłużej? Bądź dobrej myśli i naprawdę się nie martw.
Nuuuśka no nie powiem- tempka piękna :-) mam jeszcze lepsze przeczucia :-) czekamy na poniedziałek i pozytywny teścik :-)
U mnie dziś mega spadek, więc teraz czekamy na jeszcze większy skok :-) samopoczucie trochę lepsze choć pobolewa mnie jajnik znowu.
Akuku rozumiem że pewnie jesteś wkurzona, ale nie denerwuj się :* to ani nie jest dla Ciebie teraz dobre, ani nic nie zmieni. A może przyjdą i wcale nie posiedzą godzinę tylko dłużej? Bądź dobrej myśli i naprawdę się nie martw.
Nuuuśka no nie powiem- tempka piękna :-) mam jeszcze lepsze przeczucia :-) czekamy na poniedziałek i pozytywny teścik :-)
Wiec ciesze się, ze spadek się pojawil, czekamy na wzrost ja napisałaś i do dziela, kurcze musimy wierzyc !!
blee...zresztą ogolnie od jakiegoś czasu zaczelam pic mniej kawy, nawet herbata mi nie smakuje ale to chyba przez te upaly woda i jeszcze raz woda niegazowana smakowa najlepsza ! :-)
w ogole to teraz nie wiem czy go zrobie powiem Wam szczerze. Chyba gdyby tempka była ladna nadal wolalabym bete. Dla mnie jedna krecha na tym teście stala się już taka normalnoscia, ze jakos wynik z bety chyba lepiej bym przyjela 
Trzymam kciuki żeby caly dzionek był udany, i żeby Alex był szczęśliwy 
mi tam wiele nie potrzeba bo praktycznie nie piję już wcale ;-) ale kiedyś to miałam taką głowę że nawet M się dziwił- on już lufa na maxa a ja dalej mogłam pić i nic