Nuuuśka
..kocia mama ;]
akuku ale u Ciebie spadek był już po pozytywnym teście, u mnie już nawet nie ma go po co robic.
Zastanawiam się co jest ze mna nie tak...droznosc w porządku, wyniki Ł. w porządku a kolejny cykl się nie udało.Bzyki o czasie, owu o czasie i nic...
Odechcialo mi się wszystkiego, wlacznie z jutrzejsza wizyta u nowej ginekolog..zresztą jak @ się pojawi to wizyte będę musiala przesunąć wiec już w ogole cudownie :-(
Chce w tym cyklu zrobić badanie hormonow. Akuku doradz mi czy mogę biorac Castagnus ?
Na początek FT3, FT4, Anty-TPO, bo te wiem ze mogę w dowolnym dniu cyklu.
FSH i LH w 2-4 dc
a reszte kiedy się robi ? Bo zapomniałam, myslalam ze nie będzie mi to potrzebne szczerze powiem :-(
Nie wiem czy bardziej jestem na siebie wsciekla czy zalamana bezsilnoscia ze znowu się nie udało
Zastanawiam się co jest ze mna nie tak...droznosc w porządku, wyniki Ł. w porządku a kolejny cykl się nie udało.Bzyki o czasie, owu o czasie i nic...
Odechcialo mi się wszystkiego, wlacznie z jutrzejsza wizyta u nowej ginekolog..zresztą jak @ się pojawi to wizyte będę musiala przesunąć wiec już w ogole cudownie :-(
Chce w tym cyklu zrobić badanie hormonow. Akuku doradz mi czy mogę biorac Castagnus ?
Na początek FT3, FT4, Anty-TPO, bo te wiem ze mogę w dowolnym dniu cyklu.
FSH i LH w 2-4 dc
a reszte kiedy się robi ? Bo zapomniałam, myslalam ze nie będzie mi to potrzebne szczerze powiem :-(
Nie wiem czy bardziej jestem na siebie wsciekla czy zalamana bezsilnoscia ze znowu się nie udało
