hej
nuśśśka natka, moja gin uważa że z prolaktyną to właśnie nie rano bo jest wzrostowa rano, najlepiej o +/- 11 rano

pisałam juz kiedyś o tym, była na jakimś szkoleniu świezo i mówiła, ze żle się w Polsce mierzy.
Akuku pisałaś o fasolce że głodoborek

moja tez nie chciała pozowac do usg,a dopiero przy porodzie zdradziła ,że jest dziewczynką

natka i masz skok

wiedziałam

idziecie prawie równo z patuśką

tysia trzymam kciuki ,zeby okazało sie ,ze wszysko ok-na kiedy masz wizytę

??
dziewczyny-jak długo macie swoje termometry, czesto wymieniacie baterie?? kurcze mój mnie wkurza, rano pokazał 36,77, a jak drugi raz zmierzyłam 36,67, trzeci znów 36,75...kurde i to nie są małe różnice, koncówke mam troche pogryzioną, ale już od dawna, bateria jest już kilkuletnia, moze to przez to? dzis kupie baterie;/ wiem ze liczy sie pierwszy pomiar, ale kolejny powinnien byc chyba zbliżony;/??
nuśśśka małpa sie rozmyśliła

oby
