P
patu$ka
Gość
Ja folik mam dawac Ł. i sama brac w sumie dawno juz go nie lykalam. Ale tyle sie czyta o tych suplementach ze to pic na wode... Im wiecej czytam tym mniej wiem. Kazdy ma inne zdanie. W aptekach wciskaja co popadnie bo maja z tego zysk...
Wiecie co powiedzialam mojej mamie o IuI i wcale zachwycona nnie byla jakbym sie spodziewala. Wyskoczyla mi z pytaniem to in vitro jest? Mowie jej ze nie. I tlumacze o co kaman, A ona to prawie jak in vitro nie podoba mi sie to. Kiedys kobiety zachodzily i rodzily bez problemow a teraz stale cos. A myslalm z ejest za in vitro i wspomaganiem rozrodu. Noz awiodlam sie dlatego tez nikomu wiecej nie bede mowic bo jeszcze palcem mnie wytkna a nie daj Boze zeby moj ksiadz po sasiedzk sie dowiedzial to na bank wyklnal by mnie z ambony! A sam ma 4 dzieciakow

A i zapomnialam Wam napisac hsg bede miec normalnie pol godziny, ale nei wiem ktora metoda? ale chyba kontrast i rentgen bo lekrz cos mowil ze jak im sprzet nie nawali znowu to zrobimy. A Usg napewno maja sprawne bo z niego korzystalam nawet ostatnio.
Wiecie co powiedzialam mojej mamie o IuI i wcale zachwycona nnie byla jakbym sie spodziewala. Wyskoczyla mi z pytaniem to in vitro jest? Mowie jej ze nie. I tlumacze o co kaman, A ona to prawie jak in vitro nie podoba mi sie to. Kiedys kobiety zachodzily i rodzily bez problemow a teraz stale cos. A myslalm z ejest za in vitro i wspomaganiem rozrodu. Noz awiodlam sie dlatego tez nikomu wiecej nie bede mowic bo jeszcze palcem mnie wytkna a nie daj Boze zeby moj ksiadz po sasiedzk sie dowiedzial to na bank wyklnal by mnie z ambony! A sam ma 4 dzieciakow


A i zapomnialam Wam napisac hsg bede miec normalnie pol godziny, ale nei wiem ktora metoda? ale chyba kontrast i rentgen bo lekrz cos mowil ze jak im sprzet nie nawali znowu to zrobimy. A Usg napewno maja sprawne bo z niego korzystalam nawet ostatnio.
Ostatnio edytowane przez moderatora:
