reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Dobry;)))

witam się ze świeżo umytymi włoskami, świeżo zaparzoną herbatką, kotem na stole i dziećmi zajętymi w swoim pokoju, aaaa i jeszcze piorącym automatem. fajnie jest wyjechać na święta ale kurka ile prania potem;)) no i za sprzątanie mieszkania trzeba się wziąć, kurzu osiadło tyle przez tydzień że szok, no i zakupy jeszcze ale na razie nie mogę się ruszyć, Maja od soboty gorączkuje, więc trzeba na mężastego poczekać aż z pracy wróci;))

pisałam smska do kobietek z bb do których mam nr, w tym do Lil i do Wioli, witaj Wiolu;***

Mama a z dziewczynkami to widocznie tak jest że od małego muszą swój kobiecy charakter ujawniać...

kot mi szturmuje laptopa, no bo jak to tak, laptopa dotykam a jego nie;PPP

i co ja jeszcze tam miałam powiedzieć:confused:

pomyśleć muszę:-D
 
Marylka
no cześć ;))
cześć kochana -niechże Cie uściskam :-D
ciążę Twoją z Bartkiem to przeżywałyśmy razem ,ale z Małgosią to przeleciało nie wiadomo kiedy bo sie własnie kontaktu nie miało a tu pannica już ma 9 miesiąców..
zapyla czas oj tak ..

u nas też jako tako ..choć z mężem bywało lepiej :sorry:


liczę ,że pozostałe babeczki jeśli wpadaja na bb to znajdą ten wątek :-p
mam u mnie z meżem tez różnie ostatnio mieliśmy pod górke teraz prubujemy sobie ułozyć na nowo ale dzieci mam przecudne ;-) wiadomo czasem w kość dadzą ale są super

No to i ja się melduję :tak:

Mama05 oj ile ja razy myślałam o naszej Starej Gwardii, z kilkoma mam kontakt na FB, ale jednak co BB, to BB ;-) Może nam się uda zreaktywować? ;-)

Maryla popieram, Bartusiową ciążę pamiętam, ale o Gosi nic nie wiedziałam aż do teraz :szok: Jak ten czas zasuwa, trzeba teraz ponadrabiać zaległości :tak:


U mnie aż tak wiele zmian nie nastąpiło od 2011, Gabrycha skończyła w Wigilię 2 latka, w 2012 zmieniłam stan cywilny :cool2: No i spodziewamy się małego Bąbla w końcówce lipca 2014 :tak:
Sergi gratuluje Ci Gabrysi i nowej dzidzi pod serduszkiem i nowego stanu cywilnego ;-) no ja sie w pewnym momęcie usunełam z bb a potem jakoś ciężko było wrócić a z Gosieńką to czasu było brak na wszystko i sie nie najlepiej w ciąży czułam

Czesc . zostalam przywolana do tablicy i jestem:-), dziewczyny jak milo was widziec:-)Marylka nawet nie widzialam ze masz juz 2 dzieci , Serge jestes w ciazy? szok:-)gratuluje :-), Mamita ja na kakao zawsze chetna :-)Paulinka czesc kochana:-*
hej Wiolka jak ja Cie dawno nie widziałm super ;-) tak sie ciesze

no dziewczyny troche sie u nas pozmieniało ale może faktycznie uda nam sie jakoś zgrać

a ma ktoś kontakt z kasią kpi ?? - kurna nie pamietam nicku ale jakoś tak to było ;-)

Paulinka Ciebie nie kojaże chyba sie minełyśmy albo nicku niezakodowałam tak czy siak witaj ;-)
 
Marylka ja Cię kojarzę piąte przez dziesiąte, między naszymi dwulatkami jest miesiąc różnicy i podejrzewam,że musiałyśmy się minąć na starych staraczkach


a propo mężów, to fakt, psują się ostatnio;)))

u mnie obiadek kończy się prychcić, prawie posprzątane mieszkanie, pogoda piękna a wyjść nie można, kurka wodna...
 
Cześć wszystkim:happy2:
Żałuję, że się nasz stary wątek rozpadł, a potem ciężko mi było wrócić.
Basia zajmuje mi 100% dnia.Nie daje mi się ruszyć nigdzie samej. Jak idzie spać to ja też padam, zwłaszcza że często jest to godz.22-23:-(.Podziwiam Was,że potraficie jeszcze pisać na forum, ja na początku nie umiałam sobie dnia ułożyć z dzieckiem, a jeszcze do tego komputer:szok: to już było za dużo:shocked2:
Marylka, Sergii gratulacje:-)
 
jestem i ja-dziś wieczorem bo dopiero z pracy wróciłam...i fajnie i ciężko-wszystko mnie boli...teraz kilka dni ruchu a potem bedziemy kawke pić :-p


Zizi
powitać ! zobaczysz ,że wszystko się uda zaplanować -ja pisałam gdy moje miały drzemkę :tak:


Marylka
ja nie mam kontaktu z KPI23 -chyba taki miała nick Kasia.
masz racje-dzieci czasem dokazują ,ale wole to niż być wypoczęta a nie miec dzieci..także....niech dokazują :-D


Paulina,Marylka
psują się te chłopy jak tylko się pofolguje....
ehhhh



ja jutro do pracy na 8 więc wlecę dopiero po pracy czyli koło 15.00
idę -->dzieci trza położyć ,poprzytulać się ,wygilgotać :-D
 
Ale jaja hehe :-) Cześć Kochane! Jestem na krótko, żeby się z Wami przywitać, pogratulować wszystkim i życzyć cudownego Nowego Roku 2014!!

Paulinko dziękuję za eska!!!

Wioluś ♥♥♥

Wszystkie BBabeczki!
Miło Was widzieć! Sporo czasu minęło i fajnie zacząć od czystej kartki :-)
 
reklama
Do góry