reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

hej, hej

to jednak wszyscy się pochorowaliśmy trochę, ja i małż zatoki a dzieci zasmarkane i bez humoru, poza tym cały dzień upadały i się potykały o wszystko, jakoś pechowo się ten rok zaczyna

Sol witaj!!!! Tokio powiadasz?? no to poważnie;)
a ja szukam albo kombinezonu dwuczęściowego albo jakiegoś kompletu kurtka i spodnie na 98-104cm

kichać mi się chce strasznie....szybki prysznic, teraflu i do spania

do usłyszenia kobietki!!
 
reklama
jutro sprawdzę na ile mam ten dwuczęściowy bo Emilce są za krótkie rękawy w nim a ona ma teraz kombinezon jednoczęściowy na 110.

U mnie cały grudzień był szpital polowy w domu.
Zdrówka wszystkim :)
 
witam sie o poranku:tak:

Lilith rozkładaj kocyk u nas :tak:jak sie czujesz ,kiedy uesgie??:-D


Sol
uuu..szkoda,że nie wyszło z firmą-&&&& zaciskam za szukanie pracy i zdrówka dla dziewczynek ;))



dziś ruszają już w większości sklepów wyprzedaże i tak sie szykuję zaraz..dzieci jedzą śniadanie,ja się ogarnę i jadę do C.H .


aaaaa..jestem przed @ wiec :wściekła/y: w sensie pms:blink:
 
dzień dobry;))

właśnie prychcimy z Mają zupę pomidorową z ryżem, po całym świątecznym jarmarku z jedzeniem aż chce się czegoś zwykłego:-D
byłyśmy na zakupach w lidlu, tam jest już wyprzedaż i kupiłam małej kurteczkę narciarską za 15zł;)) jeszcze spodnie jej upoluje i śniegu przybywaj:-D

Mama zazdroszczę wyprzedaży, ja muszę cierpliwie poczekać na premie małża, czyli przełom stycznia/lutego, wtedy lecę sama do poznania, zawsze coś upatrzę, a muszę koniecznie się wybrać bo Daniel szybko rośnie (120cm wzrostu i 22,5kg wagi) a Maja nie lepsza (94cm wzrostu i 14kg). Teraz znów jest najlepsza opcja nakupywania długich spodni i rękawów by mieć na wrzesień i sezon przedszkolny, letnia wyprzedaż to głównie same krótkie rzeczy;))
 
wróciłam z zakupów...
czemu tak jest ,że jak sie nie ma forsy to się maaaaase rzeczy podoba a jak kasa w kieszeni to nie ma co kupić???????:sorry2:

w każdym razie kupiłam zielone-taka butelkowa ciemna zieleń-kozaki, 2 bluzeczki, wagę elektr.:cool2:......weszłam już :szok: przeżyłam...2,5 kg na +...wybiło 59,5......pocieszam się ,że jutro @ przyjdzie to trochę wody zejdzie ,ale reszta to na bank słodkości:nerd:

dzieci wyszalały się w kulkach 2 h..potem Mc D...i na chatę :-D


pranie wstawiłam ,taka piekna ,wiosenna pogoda,że raz dwa na ogrodzie wyschnie:tak:



Wioluś
przestawisz się ..ja też rzadziej bywałam na bb a teraz 2,3 razy dziennie odpalam :tak:


Paulina
jak się czujesz-nie kichasz
?:-p


Marylka
???? handlujesz czy inwentura?



kawę w termosie zostawiam dla chętnych :tak:
 
powróciłam!!! tzn. ugotowałam obiad, pobiegłam po chlebek, do apteki, biedronki i do przedszkola po Danielka, biedna moja zmęczona córka padła mi w wózku i nawet teraz podczas wnoszenia na 1 piętro spała i śpi dalej w swoim łóżku, ale będę musiała ją o 16 obudzić bo kto będzie spać w nocy???

Wiolu sama zobaczysz jak można się szybko wbić z powrotem na bb;))) ja nie mam jakoś trudności z tym, strasznie mi się tęskniło...

Mama ja mam zawsze ten dylemat, mnóstwo pięknych rzeczy jak kasy brak i odwrotnie:-D, za to polazłam jeszcze do biedronki i kupiłam mojej małej dwupak rajstopek za 16zł;))

ale kicham dalej:-D
 
Paula
zdrówka;)

i zapomniałam Wam napisać-stoję na światłach na krzyżówce przed Centrum Handl.a na pasie obok wóz strażacki i całą ekipą :-p
moja córa mówi:
mamo...tak jest dużo strażaków i jeden zrobił do mnie tak ;-)

a ja no to
córcia nic dziwnego ..jesteś podobna do mamusi :cool2::-p:-D:-D:-D



śpijcie dobrze-Wy i Wasze krasnale :tak:
 
reklama
LILITH XD no ja ciebie też sporo nie widziałam :) A pamiętam jak zaczynałyśmy razem na tym forum w 2003 roku - 10 lat temu. Ale właśnie zauważyłam że ty w 2005 doszłaś :p
NIECH TEN CZAS TAK NIE ZAPITALA :(

paulinka - mam ten kombinezon ale na 92 :/ a następny wolny to mam na 120 :/


GEEZ - wczoraj kac, dzisiaj plery mi dokuczają... ale do pracy trzeba się zebrać a pogoda jak pod psem i się odechciewa wszystkiego :p



Tak mi się na refleksje zebrało jak zobaczyłam starą ekipę... że mój synek miałby dzisiaj już 11 lat :( Idę sobie gdzieś w kącie popłakać :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry