reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2011 REAKTYWACJA !!! :)

reklama
Mama:-) nie ma to jak sylwester z dziećmi, choć ostatnio tak jesteśmy zmęczeni chorowaniem dzieci i swoim, że marzy nam się kąpiel i łóżeczko już o 20.00;)) ale może dotrzymamy do nowego roku:-), w końcu ktoś będzie musiał kota utulić po huku dookoła:-), już teraz biedak boi się na balkon wyjść

a ja siedzę oglądam bajkę i grzebię na allegro, córka mnie w bambuko zrobiła i w 3 miesiące przeskoczyła o 2 rozmiary...więc kombinezon który dostałam od kuzynki dla niej we wrześniu jest za mały.....za duże mam te dzieci, za duże:-)
 
Melduję się i ja :)
U nas koszmar zeszłego roku mam nadzieję że się skończył razem z fajerwerkami.
Kaja jest już w szkolnej zerówce, Emilka w przedszkolu (wczoraj świętowałyśmy 3-cie urodziny). A ja... staram się przetrwać i nie załamać psychicznie z własną firmą :p I szukam pracy, mam nadzieję że w tym roku znajdę :)

Dziewczyny - nawet nie wiecie jak fajnie jest was tu wszystkie znowu zobaczyć XD

paulina - a jakiego rozmiaru szukasz?
 
Paula
hahaa..ja tez coś koło południa dopiero się przebrałam :tak:


Sol
heloooł:))
fajnie,że nas znalazłaś :tak::tak:
przecież nasza Emilka jest sylwestrową babeczką nas wszystkich :-ppamiętam jak tu siedziałyśmy na bb zaciskając &&&& żebyś urodziła a Ty pisałaś jak to rozbawiasz położne :-D
ukochaj Emilkę na te 3 latka!!!




my po obiedzie-mąż z dziecmi i psem na spacerze ...ja :sorry2: z kawę i milką malinową przed kompem ....:-p
 
Uściskana XD

Pamiętam jak dzwoniłam do Ciebie mamusiu żeby się upewnić że mi na pewno wody odchodzą XD Pamiętam jak się na mnie darłyście żebym już jechała do tego szpitala jak czekałam aż M. wróci do domu XD
Boże - a tu już trzy lata minęły :) Nawet nie wiem kiedy :) Teraz ta zamyślona panna okazała się małym plastykiem i muzykiem - mała artystyczna dusza :) Ten czas za szybko leci :(
 
Sol
dokładnie tak było a tu juz kurka tyle czasu minęło...na prawdę czas za szybko zapyla..
szkoda.

a jak Twoje sprawy zawodowe ??

u mnie gabinet do przodu--teraz w lutym minie rok:-)
 
reklama
U mnie też w lutym rok minie i nie wiem czy na tym się nie skończy - ciężko jest się wybić na rynku i mało zleceń - ogólnie dokładam do interesu. Lipa straszna :(
Dlatego szukam pracy - mam nadzieję że coś znajdę - już przestałam być tak aspołeczną istotą jak wcześniej więc może będzie ok :) Zasadniczo mam propozycję pracy, ale małż się nie chce zgodzić bo by mi ją mój były załatwiał a ... no cóż - ciągle czuje miętę do mnie i traktuje mnie jak więcej niż przyjaciółkę mimo że mam już męża i dwójkę dzieci :p
Czekam za to na odpowiedź z Tokio, bo tam złożyłam papiery do pracy. W sierpniu dostałam pracę w Osace ale musiałam zrezygnować bo okazało się że teściu ma raka i M. by ze mną nie wyjechał :( Ogólnie szykujemy się do wyjazdu do Australii za dwa-trzy lata na stałe - mamy już dość polski :) Ale jak by Tokio wypaliło to wyjedziemy jeszcze w tym roku.

I szukam chętnego na wózek:
http://allegro.pl/wozek-spacerowy-bebetto-magelan-i3811729899.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry