reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Cześć dziewczyny poczytuje was, ale brak czasu żeby cokolwiek napisać. Mi się spóźnia @ 2 dni, a testy zrobione dwa i nic. Już powoli w popadam w paranoje....

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Artemida tylko pamiętaj ze norma nie oznacza odpowiedniej wysokości dla starających się o dziecko ...bo norma do 4,2 zdaje się a dla starających się powinna wynosić mniej ....

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
Wiem wiem że powinno być niżej ale ogólnie przyjęta norma to 4.0 dla starających niższa

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 
W końcu zadzwoniła. Progesteron jest wysoki więc prawdopodobnie owulacja będzie w weekend. Znaczy że jeszcze jej nie było. Ale coś mi się wydaje że dupa z tego będzie bo jak zwykle nie pęknie i będę czekać w uj na okres bez duphastonu....

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 
Ja coś czuję że sam nie pęknie i znowu będę 2 miesiące czekać aż @ przyjdzie bez dodatkowego wspomagania.

Humor mi się spieprzył.

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 
Mój pytał bo on z nią gadał, ja nie znam angielskiego tak dobrze. Powiedziała że po clo powinien peknac, ale ja wiem ze u mnie nic nie jest pewne bo owulacja jest raz na ruski rok.

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 
Myślałam że chociaż ona da coś na pęknięcie ale pewnie stwierdziła że pęcherzyk jeszcze rośnie i w weekend pęknie

Dała nam tylko zielone światło żeby w weekend działać... Tylko tyle

...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 
reklama
Do góry