reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Powiem szczerze że się podłamałam wiadomością o niedrożnym jajowodzie. No ale się nie poddaje. Może się uda
A ten jajowod byl drozny przed pierwsza ciaza? Mialas wczesniej hsg? Babki z jednym jajnikiem rodza dzieci to z jednym jajowodem dasz rade. Kiedys czytalam historie babki ktora miala jedej jajnik i jeden jajowod. Z tym ze tam gdzi miala jajnik nie miala jajowodu. I co? I zaszla w ciaze! Przeciwny jajowod wylapal jajeczko. Ja wierze w to hsg. Ja po tym zaszlam i wierze ze to cos tam w tych jajowodach robi ze babki zachodza w ciaze po tym. A pozatym leczysz sie i dzialasz, robisz cos w tym kierunku i nie uzalasz sie nad soba- o Jezu bo Zosia z pod 4 jest znowu w ciazy. Ty tez bedziesz wnajmniej spodziewanym momencie
 
Dzięki . No mam nadzieję że tak będzie. Nie wiem być może był niedrożny. Tak mi lekarz powiedział.umowilam się na pt na monitoring i będziemy działać
 
Powiem szczerze że się podłamałam wiadomością o niedrożnym jajowodzie. No ale się nie poddaje. Może się uda
Na szczęście jest drugi , monitoringi pozwolą wychwycić moment owulacji w tym drożnym i na pewno w końcu się uda [emoji8] w razie czego słyszałam że w Lublinie udrozniaja niedrożne jajowody i biorą nawet krytyczne przypadki.
 
reklama
Do góry