• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Wracam od następnego cyklu do staranek! Pozbyłam się bakterii!!!! Coś czuję, że marzec będzie mój! Ależ jestem szczęśliwa:))
Dzisiaj pierwszy raz od kilku miesięcy będę mogła się wykąpać w wannie, cały wieczór spędzę dzisiaj w łazience:))
 
cześć Palemko-ja Cię tu nawołuję ,zaglądaj i posyłaj ~~~~~~~~~~~~~~..

byłam dziś zrobić prl i progesteron i mi się zemdlało..wszystko było si i nagle czarno przed oczami i odpłynęłam.
nie wiem ile byłam nieprzytomna-była ze mną 1 babka a jak odzyskałam przytomność to były 3 -jedna wachlowała,druga dała wodę..
a jeszcze inna zajęła się dziećmi...


jak tam brzusio-rośnie??
a jak żołądek-odpuścił trochę ??

oj mamuś co z Tobą :szok::eek:
może przesilenie wiosenne??? albo zapowiedź czegoś innego &&&&
życzę bardzo :):)

palemko witaj
Błonka termin super
esmeralda zaglądaj częściej :)

wikulla super :)&&&
carola wpadnij do mnie jeszcze posprzątać
 
Wracam od następnego cyklu do staranek! Pozbyłam się bakterii!!!! Coś czuję, że marzec będzie mój! Ależ jestem szczęśliwa:))
Dzisiaj pierwszy raz od kilku miesięcy będę mogła się wykąpać w wannie, cały wieczór spędzę dzisiaj w łazience:))

Moze lepiej sie nie kapac, zeby nie zlapac kolejnej bakterii?

mama - usciski ode mnie {{{{{}}}}}, zbieraj sie w sobie i usmiechnij sie z powrotem - masz dwojke Maluchow, dom, prace, kochajacego meza. Czego wiecej Ci potrzeba? Moze czas odpuscic troche staranka i nabrac na nowo sil?

Dziewczyny, a jak u Was z seksem? Kochacie sie jeszcze w ogole spontanicznie czy wszystko jest podporzadkowane cyklowi? U nas zycie seksualne totalnie padlo po kilku miesiacach nieudanych staran. Duzo dalo odpuszczenie i nieobserwowanie cyklu, a teraz znow zaczelam na to zwracac uwage i boje sie, ze wroci "zly" czas. Jak jest u Was?
 
jestem....
bylismy w centrum zabaw z dziećmi 3 h
potem obiad w restauracji...czekaliśmy długo bo po 16.oo zeszło sie sporo osób..
ale dobre było wiec choć tyle.

Kora dzięki za uściski:))

Lopop nie wiem co to było ,ale napewno nie ciąża...:((

Wikula przyjemności w łazience:))&&&&&&&&&&& za ten cykl ..


moje wyniki masakra
to znaczy prl oki bo 10.1
ale progesteron 0,59 a norma w II fazie cyklu to 0,95-21.......
wychodzi ,że cykl był bezowulacyjny...

ehhhhhhhhhhh ide na kawę .
 
jestem....
bylismy w centrum zabaw z dziećmi 3 h
potem obiad w restauracji...czekaliśmy długo bo po 16.oo zeszło sie sporo osób..
ale dobre było wiec choć tyle.

Kora dzięki za uściski:))

Lopop nie wiem co to było ,ale napewno nie ciąża...:((

Wikula przyjemności w łazience:))&&&&&&&&&&& za ten cykl ..


moje wyniki masakra
to znaczy prl oki bo 10.1
ale progesteron 0,59 a norma w II fazie cyklu to 0,95-21.......
wychodzi ,że cykl był bezowulacyjny...

ehhhhhhhhhhh ide na kawę .
kurcze ...
pewnie za bardzo się spinamy :(:(
ach zawsze coś
przykro mi z powodu wyników

kora u mnie już spontan nie mierzę i nie patrzę:-D no może tylko tam na 12dc żeby wpaść a potem i przed ile dusza zapragnie
 
hej laski.
Mamcia ale miałas przeżycia z tymi badaniami, i jeszcze taki niski ten progesteron wyszedł... dziwne bo byłas u ginki i pęcherzyk był a teraz wynika że owulki nie było.
zjolka niedługo się seksuje:)
ktos pytał o sprawy lóżkowe ehhhh u mnie po 3 latach starań jest kicha z bryndzą... przychodzą płodne a ja jestem okropna dla m, wymyslam byle pretekst żeby się pokłócić a potem sama mam wyrzuty że przeze mnie znów nic z tego... chyba zaczęłam sobie nie radzić z tym wszystkim:( mam dosyć, chyba wybiorę się do jakiegos psychologa. dobrze że m kocha bardzo, wybacza, namawia jednak na seksy ale ja czuję że w takich warunkach się nie uda... tak sobie dobrze radziłam i tyle było we mnie optymizmu a teraz jest lipa. chyba pogoda też nie sprzyja optymizmowi:eek:
aaaa podobno bociany powoli przylatują:)
 
reklama
wikula super że wracacie do starań! bede kibicować
mama przykro mi.. a może to jednak błąd w wynikach.

u mnie nadal dolina
jakaś depresja mnie dopadła
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry