K
Kinga85
Gość
esme zdjecia mi się bardzo podobają
szczęściaro!
gratki ogromne. Nie wiem czy miałam okazje a pewnie nie bo mało mnie tu 
Dobranoc
Wika a co u ciebie? jak samopoczucie i jak w pracy...?

Dobranoc
Wika a co u ciebie? jak samopoczucie i jak w pracy...?
Dlatego w planach mamy kominek, sąsiad obok nas ma tartak i drewno mielibyśmy półdarmo, ale koszt wkładu, obudowy, dodatkowego komina i rozprowadzenia po całym domu wrrrrrr nie damy rady w tym roku jak chcemy podejść do IVF 
przede wszystkim taka ulga. ja nie lubię mieć długów i psychicznie mnie to wykańcza, ale tak jak mówisz - jest domek. Coś za coś 
