reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A ja nawet nie wiem kiedy mam owu bo po ciąży nic nie czuję strzelam że 11dc no i pozostaje seks co drugi dzień [emoji23]

A robiłaś testy na owu? Ja robiłam je przez ostatni rok bardzo często i okazuje się, że kiedy mój organizm nie był stymulowany Clo to owu w ogóle nie było!!! A testy pokazywały, że była. Natomiast kiedy po potwierdzeniu owu u lekarza zrobiłam test to wyszedł, że jej nie ma..... także no :D
 
najważniejsze, że potwierdzona, to musisz mieć całkiem krótkie cykle jak już w 11 dc masz owu :D no nic, ja czekam jeszcze 7 dni w sumie 8 bo będę pracować i zrobię betę... :)
 
a w którym dniu cyklu wypada Ci pierwszy monitoring? Ja pojechałam 10dc bo akurat wolne w pracy i doktor kazał przyjechać jeszcze 12dc żeby sprawdzić czy jajeczko dobrze przyrasta. Tego 12dc (akurat dzień kobiet :D) kazał się mocno starać i poźniej zrobić dzień przerwy u znów :)




Ja mam nieregularne miesiączki i lekarz nie kazał mi wywoływać okresu tylko odrazu zacząć brać clo więc nie wiem w którym :/ ciężko stwierdzić ale kazał przyjść 7 dnia po ostatniej tabletce clo :) także zobaczymy. Czytałam inne forum i dziewczyna tez brała clo nie czekając na miesiączkę i udało jej się za pierwszym razem :-)
Miałaś ładne to jajeczko coś czuje że Ci się udało Kochana :-)
 
Powiedział że jest pęcherzyk i że owu będzie gdzieś w 11 dc. Nie miałam monitoringu tylko szłam w sierpniu na cytologie jakoś właśnie po @



Czyli nie masz pewności że pęcherzyki pękają? Bo czasami pęcherzyki rosną i nie pękają tylko się wchłaniają i później na usg nic wie widać więc lekarz stwierdza że owulka była.
 
Czyli nie masz pewności że pęcherzyki pękają? Bo czasami pęcherzyki rosną i nie pękają tylko się wchłaniają i później na usg nic wie widać więc lekarz stwierdza że owulka była.
Nie mam pewności. Ale zaczynamy starania dopiero od teraz więc to pierwszy cykl i jestem dobrej myśli bo z pierwszą ciąża problemu nie było
 
reklama
Do góry