reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Przyszla:-) 1 dc 1 dnia miesiąca to lubię bo łatwo wszystko liczyc:-)

Powiem wam że jakoś nawet mi nie smutno bo tak czułam że nic z tego.ten cykl był jakis inny,bez typowych objawów w poszczególnych dniach,hmmm może bezowulacyjny.

Ale mam takie pytania:
1.Czy ciąża biochemiczna wpływa jakoś na kolejny cykl czy niekoniecznie?
2.Czy cykl bezowulacyjny jak jakiś krotszy czy może mieć normalną długość.?
Tak cykl bezowulacyjny może być dłuższy A ciąża biochemiczne może ale nie musi wpłynąć na długość cyklu
 
reklama
Ale za ciebie trzymam kciuki. Mam nadzieję, że tobie się uda.
Nie dziękuję [emoji39]
Mam nadzieję że i u ciebie w końcu zagoszczą || kreski choć wiem że to nie łatwe ale staraj żyć normalnie
Ja nic nie robię ani testów ani temperatury nie mierze mam troszkę inne zmartwienia
U mnie tak naprawdę stres związany z ciąża pojawia się 5dni przed terminem @ dziś wypada 1dc ale jak narazie nic szczególnego się nie dzieje prócz tego brudnego śluzu no zobaczymy czy będzie opóźnienie czy mój bobo postanowił się pojawić [emoji847]
 
Cześć, dziewczyny.
Nowy miesiąc nowy cykl starań, ale po tylu miesiącach chyba odpuszczam. Koniec z wyliczaniem dni, z robieniem testów owulacyjnych, koniec z wyczwkiwaniem na możliwość zrobienia testu ciążowego. To ostatni cykl kiedy wszystko kontroluję, mam wrażenie, że myśli na temat upragnionego stanu zabierają mi większość dnia, myślę, że wiecie o co chodzi. Jestem już po domniemanej owulacji, jak zwykle spróbowaliśmy, ale od następnego testu ciążowego koniec. Pozostawiam wszystko naturze, niczego nie będę sprawdzać a namiętność z ukochanym znowu stanie się dla mnie przyjemnością, a nie (mam wrażenie) chorą obsesją. Będę do Was zaglądać, trzymam za Was wszystkie kciuki, za siebie również, może tego właśnie mi trzeba i kto wie, upragnione maleństwo zagnieździ się pod sercem. Za dwa tygodnie dam znać czy coś zaskoczyło, ale nie przeczuwam fajerwerków.
Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Cześć, dziewczyny.
Nowy miesiąc nowy cykl starań, ale po tylu miesiącach chyba odpuszczam. Koniec z wyliczaniem dni, z robieniem testów owulacyjnych, koniec z wyczwkiwaniem na możliwość zrobienia testu ciążowego. To ostatni cykl kiedy wszystko kontroluję, mam wrażenie, że myśli na temat upragnionego stanu zabierają mi większość dnia, myślę, że wiecie o co chodzi. Jestem już po domniemanej owulacji, jak zwykle spróbowaliśmy, ale od następnego testu ciążowego koniec. Pozostawiam wszystko naturze, niczego nie będę sprawdzać a namiętność z ukochanym znowu stanie się dla mnie przyjemnością, a nie (mam wrażenie) chorą obsesją. Będę do Was zaglądać, trzymam za Was wszystkie kciuki, za siebie również, może tego właśnie mi trzeba i kto wie, upragnione maleństwo zagnieździ się pod sercem. Za dwa tygodnie dam znać czy coś zaskoczyło, ale nie przeczuwam fajerwerków.
Pozdrawiam Was serdecznie!
Jestem z Tobą. Po tym cyklu też odpuszczam. Bez testów I mierzenia temperatury. Psychicznie jestem tym zmęczona. Po tym cyklu pójdę do gina I powiem o moich obserwscjach I zapytam o pomoc . U mnie 15 dc, I dzialamy codziennie. Będę trzymać kciuki .dobrze wiedzieć że nie jestem sama.
 
A jakie badania np wychodzily Ci źle przy pcos ?
Dzięki kochana za słowa otuchy :*
Stosunek LH do FSH, podwyższony testosteron, prolaktyna i jakieś jeszcze takie specyficzne których nazw nie pamiętam, a dodatkowo brak miesiączki w ogóle, wypadanie włosów na skroniach, okropny trądzik, z którym nie mogłam się uporać z 8 lat, tycie bez przyczyny i brak możliwości zrzucenia wagi, wahania nastroju, itd...

Było ciężko, ale już to wszystko poszło w zapomnienie i można powiedzieć, że jestem ”zdrowa”, chociaż biorę metformax i progesteron, ale przynajmniej nie biorę tabletek anty :)
 
reklama
Hej dziewczyny jestem dziś w 19 dc według apki owu maialm 17 nie wiem jak to było bo w tym miesiącu nie kiaalm. Żadnych obiawow na owu proc mega bólu jakieś 2 3 dni przed 17 dc dziś sprawdziłam szyjke i jest ledwo wyczowalna najdluszym palcem myślicie że jest szansa że doszło do zapłodnienia?
 
Do góry