reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja leczę się w klinice niepłodności i dr nigdy nie wspomniał o takim badaniu mialam biocenozę pochwy, cytologię oraz wymaz na chlamydię
No wlasnie. Czyli ma gosc rację. Bo kiedys kiedys były takie praktyki że badali śluz kobiety czy nie zabija plemników na dzień dobry. Ale mówi że te badania byly robione w ciemno. I odeszli od tego.
 
reklama
Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
Moze jeszcze urośnie.... Jest prze okresem tak?
 
Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
Przykro mi. cieszyłam się razem z Tobą:( u mnie 20dc I już mnie nerwy biorą, czy się udało
 
Nie jest to rewelacyjna wiadomość, że pęcherzyki nie pękają i nie ma owulacji. Uprzedził mnie że może się to skończyć inseminacja. Ale widzi pęcherzyk i chcę od razu działać i dawać Pregnyl a nie czekać 3 miesiące na cuda. I tym mnie podniósł na duchu. Bo najgorsza jest bezczynnosc.
A ja zrobię wszystko by zajść w ciążę podczas przytulanek z mężem...... A nie w jakikolwiek inny sposób. Wiem że jak nie będzie już szans to trzeba będzie robić ta inseminację, nie będzie wyjścia, ale na dzień dzisiejszy sobie tego nie wyobrażam :(

A lekarz Ci wyjaśnił w jaki sposób ma pomóc inseminacja, skoro nie ma owulacji? Teraz od inseminacji tez się odchodzi, bo to tylko strata czasu....przynajmniej tam uważają lekarze w uk...ale mam nadzieję, że was ten temat nie będzie dotyczył mimo wszystko..
 
Wychodzi na to, że jednak test mnie oszukał ;( A tak pięknie tą kreskę na żywo widać.
Nie mam pojęcia o co chodzi ale beta ujemna, progesteron wynik 1 !
Naprawdę wierzyłam :/ i czuje i wszystko i dzisiaj mam doła :/ Stąd ta temperatura słaba :/
Może jeszcze za wcześnie.. A okres kiedy masz dostać? Ja robiłam betę dwa tyg po iui wynik był 1.2 więc coś się działo ale niestety tydzień później dostałam okres:(
 
Przy tym progesteronie to nawet ciśnienie nie urośnie :/
Tylko skąd ten test tak bardzo pozytywny :/
Każdą ciążę zaczynałam cieniem a ten dzisiejszy widać już na zdjęciach :(
Wiedziałam, że taki wynik mnie podłamie :/
 
A lekarz Ci wyjaśnił w jaki sposób ma pomóc inseminacja, skoro nie ma owulacji? Teraz od inseminacji tez się odchodzi, bo to tylko strata czasu....przynajmniej tam uważają lekarze w uk...ale mam nadzieję, że was ten temat nie będzie dotyczył mimo wszystko..
Wiesz, jemu chodziło o to, że jeśli pęcherzyk będzie pękał i owulacja będzie to wtedy spróbować raz czy dwa inseminację bo nie wiemy czy np przez śluz nie będą miały żołnierzyki utrudnionego dotarcia. Ale też powiedział tak jak mówisz, że to dwie trzy próby i tyle.
 
Przy tym progesteronie to nawet ciśnienie nie urośnie :/
Tylko skąd ten test tak bardzo pozytywny :/
Każdą ciążę zaczynałam cieniem a ten dzisiejszy widać już na zdjęciach :(
Wiedziałam, że taki wynik mnie podłamie :/
Musisz być silna. Wiem że jest ciężko ale walcz dalej bo jest o co
 
reklama
Przy tym progesteronie to nawet ciśnienie nie urośnie :/
Tylko skąd ten test tak bardzo pozytywny :/
Każdą ciążę zaczynałam cieniem a ten dzisiejszy widać już na zdjęciach :(
Wiedziałam, że taki wynik mnie podłamie :/
Bidulko. :( Tulimy Cię mocno :( przeżywamy takie same męki jak Ty więc wiemy co czujesz :* :( trzeba działa dalej .....
 
Do góry