reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciążę 35+ :)

reklama
@Gondzi_a mam pytanko bo pisalaś wczesniej, ze w tym udanym cyklu puściłaś na luz, a jak bylo z przytulankami przed owu czy po? I faktycznie tylko raz i zalapalo?
sorki za pytania ale bardzo mnie to ciekawi;)
Przytulanki też na luzie i sex był tylko raz dzień przed owu. Domyślam się że owu była w 14dc bo wtedy miałam śluz płodny i ból jajników .
 
Hej dziewczyny! A jak Wy zyjecie? Który dzien macie cyklu? Ja dzis jade na monitoring- 10 dc.
Ale cudowne wieści, ze u nas pojawiaja sie dwie kreseczki @Gondzi_a jak bardzo dajesz Nam nadzieje, ciesze sie Twoim szczesciem 😚

Hej hej kobietki, u mnie dzis 24/27dc, 10dpo. Nie mam wielkich nadziei na ten cykl - objawowo nic sie nie dzieje. Czekam grzecznie na termin @ i zobaczymy. Wyniki partnera juz prawie sa, powinny zawitac do skrzynki jutro lub pt.

@Gondzi_a jak beta????
 
Hej hej kobietki, u mnie dzis 24/27dc, 10dpo. Nie mam wielkich nadziei na ten cykl - objawowo nic sie nie dzieje. Czekam grzecznie na termin @ i zobaczymy. Wyniki partnera juz prawie sa, powinny zawitac do skrzynki jutro lub pt.

@Gondzi_a jak beta????
Czasami brak objawów to też objaw 😉 trzymam kciuki ✊

Wczoraj beta była 343 i jutro robię powtórkę, oby było wszystko dobrze 🙂
 
reklama
My sie nie staramy :)
Udało się czy odpuszczacie? Ja w sumie też nie mogę nazwać staraniem. To pierwszy cykl i albo to zbieg okoliczności że dopadło mnie przeziębienie i sforsowalam się albo tak szybko odczuwam dolegliwości ciążowe. W poprzedniej ciąży też tak szybko miałam. Bolą mnie piersi bardzo. Zobaczymy.
 
Do góry