reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Girly apropos czopu to mi schodził od 36 tyg. hihi a urodziłam 41 i to przez oxytocyne a ze to nie dało rezultatu, mimo odchodzących wod to cc.
Esterka ja jak byłam w szpitalu tu była dziewczyna co siłami natury urodziła synka 4600g 62 cm i tez taka drobna, ze głowa mała. Dziecka było szkoda bo był strasznie maluch zmeczony ale w zaden sposob jej nie pomagali tylko troche nacieli. Jak wychodzili po dwoch dniach to ważył 4200g ale lekarka powiedziała, ze bardzo dobrze, ze tyle zszedł z wagi.
 
reklama
Właściwie...obecnie "wyrobiłam" już sobie zdanie o lekarzach...mój na początku też niby taki do rany przyłóż...a jak jest coraz bliżej terminu to mnie umawia dwa razy w tygodniu na KTG (które w szpitalu jest darmowe) i łape wyciaga po kase...:crazy: A jak mi sypnął kwotą za przyjazd do porodu to zdębiałam....:baffled:...spodziewałam się o połowe mniej...dlatego Was pytam jak było u Was...bo chyba zdecyduje sie tylko na poleconą położna...nie będe kasy pakowała do kieszeni lekarzowi...bo za taką sumę jak mi krzyknął to kupie maluchowi wypatrzony wypasiony wózeczek
 
Albi...a z tym czopem to tak jak piszesz...bywa róznie...ale CC bym nie chciała:szok:...kurcze...mam nadzieje, że mały zdobędzie sie na odwagę i wkońcu sam wyjdzie...dzisiaj znowu miałam straszny sen...że już byłam po porodzie...a to dziecko jak nie moje i nie wiedziałam co z nim zrobić...
 
Dobra decyzja Girly!Lepszy wozek dla malenstwa-przynajmniej cos bedziecie z tego mieli.A nawet jak spora sumke zaplacisz lekarzowi to jesli bedziesz rodzic silami natury to nic ci tak naprawde nie pomorze!To polozna bardziej moze byc pomocna przy porodzie.Zreszta...jak sie rodzi to swoje trzeba wycierpiec niezaleznie od tego jacy sa lekarze i jakie polozne....Chyba,ze ma sie szczescie i ma sie malo bolesne skurcze,czego oczywiscie ci zycze! :-D:tak:
 
Dzidzia, gratuluję stanowczości, może to sprawi, że on się ocknie i zrozumie co ma do stracenia. A w wolnej chwili obejrzyj film "Kelnerka", który poleciła mi siostra gdy tak bardzo źle układała się w ciąży między mną a mężem. Piękny film o tym jak dziecko zmienia nasz świat, potrzeby, relacje z mężczyzną. ciepły i tchnący nadzieją. Będzie dobrze. Sama widzę jak malenstwo wypełnia świat. You will have so much fun ...:-)
 
ojej ciesze sie ze mimo tych niepowodzen w zyciu udalo Wam sie wyjsc na prosta!!!!!
ja czuje sie dobrze bez zmian i ciagole w duopaku:-D:-D:-Dgirlygirl to 3mam kciuki za juterko !!!!!!obys byla nastepna bo ja w siebie nie wierze a Pumi niech najpierw wroci do zdrowka a Kama sie troszke otrzasnie bo tak ze skrajnosci w skrajnosc to tez nie za dobrze:-(a poza tym girly to przesada co Twoj gin odwala.....yh:no::no::no:ja tez na poczatku chcialam miec swoja polozna co mnie "prowadzi" bo wybieram sie do szpitala w ktorym ona pracuje ale zrezygnowalam chociaz wcale nie wiem ile by wziela ale pewnie nie malo i wogole stwioerdzilam ze szkoda sianka i wydamy ja w lepszy sposob i tak tez zrobilismy!!!!!:-)licze ze porod bedzie szybki i w miare bezbolesny.......a jak maja mnie juz ciac to niech nie mecza tyle oxytocyna bo watpie zeby to cos dalo a szkoda i moich nerwow i tej oxy..;-)
Esti szacuneczek dla Twojej kolezanki!!!!!i pozazdroscic zarazem:-):-):-)
 
Ja nadl mam dziwne sny. Bardzo mnie martwi to, ze co zjem to jest mi niedonrze :-(. Młodemu ost ciagle sie ulewa i baki puszcza ale to pewnie przez to ze sie obrzera jak szalony i nie mozna go uspokoić. Obudził sie po 1,5 godzinie i zachciało mu sie znowu jest dałam mu herbatke Hipp taką którą sie podaje od 1 tygodnia. Troszkę popił i poszedł spac. Nie wiem jak tego głodomora uspokoić ale mowi sie, ze powinno sie dawac jedzonka ile chce. Tylko, ze on je 110 ml po godzinie 60 - 80 ml a potem sie dziwic, ze żyga.
 
reklama
A byłam o 12:30 na bioderkach...wszystko ok .
Jak układacie swoje dzieciaczkiw łóżeczkach?Bo lekarz powiedział ,że na boku nie wolno bo to obciąża stawy a zwłaszcza jak dziecko się duże urodziło i że trzeba na pleckach.........a jeśli dziecko ma refluks lub ulewa to wtedy też tylko łóżeczko wyżej podnosimy. Mówił że nie wie skąd sie to wzięło że na boku, najzdrowiej na pleckach
 
Do góry