reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja już po wizycie, pojawił się pęcherzyk 5 mm. Pani Doktor ma wrażenie, że widzi bardzoo malutki pęcherzyk żółtkowy, ale powiedziała, że potwierdzi na następnej wizycie.
Według OM 5t+5d, ale wydaje mi się, że ciąża jest młodsza.
Kolejna wizyta w urodziny 2 czerwca i mam nadzieję, że będą kolejne dobre wiadomości ❤️
 
reklama
Ja już po wizycie, pojawił się pęcherzyk 5 mm. Pani Doktor ma wrażenie, że widzi bardzoo malutki zarodek, ale powiedziała, że potwierdzi na następnej wizycie.
Według OM 5t+5d, ale wydaje mi się, że ciąża jest młodsza.
Kolejna wizyta w urodziny 2 czerwca i mam nadzieję, że będą kolejne dobre wiadomości ❤️
Super ❤️
 
a mnie nie wchodzą w ogóle jogurty i twarogi. Przed się tym zajadałam. A teraz na sam widok robi mi się zle. Za to najlepiej coś ciepłego mi wchodzi. Np wczoraj na Kolacje zjadłam sobie krupnik. I było fajnie. Później zaczęło mnie mdlić i zachciało mi się ogorkow małosolnych więc wciągnęłam 3. I znowu mdłości ustały. Ale po godzinie jak już leżałam w łóżku znowu zaczęło mdlić i odbijał mi sie czosnek. W nocy 4 razy się obudziłam żeby się napić.
Też zaczęłam szaleć za jedzeniem na ciepło, parówki delikatne z szynki na ciepło. Do tej pory tego nie jadałam a w ubiegłym tygodniu chyba z 10 zjadłam. Jednego dnia jajecznicę wciągnęłam. Ale przez ostatnie dni jak wstaje to jestem taka padnięta ze nie mam siły nic robić:(
 
Też zaczęłam szaleć za jedzeniem na ciepło, parówki delikatne z szynki na ciepło. Do tej pory tego nie jadałam a w ubiegłym tygodniu chyba z 10 zjadłam. Jednego dnia jajecznicę wciągnęłam. Ale przez ostatnie dni jak wstaje to jestem taka padnięta ze nie mam siły nic robić:(
Zazdroszczę Wam, że macie taki apetyt... ja prawie nic nie jem 🥴😪
 
Ja już po wizycie, pojawił się pęcherzyk 5 mm. Pani Doktor ma wrażenie, że widzi bardzoo malutki pęcherzyk żółtkowy, ale powiedziała, że potwierdzi na następnej wizycie.
Według OM 5t+5d, ale wydaje mi się, że ciąża jest młodsza.
Kolejna wizyta w urodziny 2 czerwca i mam nadzieję, że będą kolejne dobre wiadomości ❤️
A ja mam wizytę 3 czerwca, również w moje urodziny ☺️☺️ Mam nadzieje, ze dostaniemy wspaniałe prezenty w postaci dobrych wieści ❤️❤️
 
reklama
Do góry