reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Kobietki wątek z gratulacjami założony i przyklejony, także proszę tam Marcie gratulować;-) Dotychczasowe gratulacje skopiowałam coby nie zaginęły w gąszczu postów :-)
No to się zaczęło, ciekawe, która będzie następna?:-)

A co do Madzi, o której Wam wczoraj pisałam to jest tragicznie:-( Tylko cud może jej pomóc. Ania wysłała sms-a, że wyszło też zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i szanse są równe zeru :-(
 
I też tak wyszło jak ostatnio pisałyśmy że pierwsza styczniówka rozpakuje sie taka o której bysmy teraz niepomyslały :-Da te co leżą dotrwaja terminu:-D

KACHA WAWA to takie smutne:-:)-:)-(kciuki aby jednak udało się wyzdrowieć:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A co do Madzi, o której Wam wczoraj pisałam to jest tragicznie:-( Tylko cud może jej pomóc. Ania wysłała sms-a, że wyszło też zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i szanse są równe zeru :-(
Jakie to niesprawiedliwe:-( Nie potrafię nawet wyrazić tego jak mi przykro:-(Nie ma chyba żadnych słów pocieszenia w takiej chwili....
 
No prosze ale super wiesci od rana!:tak::tak::tak: Dzielna Black-Wizard dała rade to i my damy!:-) Coreczki z jednego roku to prawie jak u mnie blizniaczki:-D Ale smiejemy sie z M ze jakby np jedna urodzila sie w sywlestra za 5 dwunasta a druga 5 po to bedzie rok roznicy miedzy nimi:-D:tak:

A ja sie zdolowalam rano bo zauwazylam ze mi brzuch peka dalej i to nad pepkiem..dziewczynki postanowily rozerwac mamusie:szok: Cellulit nie jest taki grozny, bo w ciazy czesto jest straszny ale pozniej znika, gorsze rozstepy i tego sie obawiam co ze mna bedzie po porodzie:-(
 
Idę sobie wziąć długą kąpiel i do wyra - dziś z cejrowskim,:laugh2::laugh2: ale już mi się kończy;-)
Kaja tak trzymać:)
A mąż wie???

Kacha_wawa, mam nadzieję, że jednak malutka z tego wyjdzie. Strasznie to smutne.:-(


Tysiolek, mi też się 38 zaczyna. I strasznie się z tego cieszę! Ja już się doczekać naszej kruszynki nie mogę.:-) I też mi liczą termin na 2 stycznia (niektórzy na 4) - tak jak Black.:-)

Monia1110, chłopcy Cię testują;-)

BLACK, GRATULACJE, AŻ SIĘ PORYCZAŁAM ZE WZRUSZENIA I NIE MOGĘ SIĘ USPOKOIĆ, MASZ ZŁOTY MEDAL, NO I BĘDZIESZ MIAŁA 2 CÓRECZKI Z JEDNEGO ROKU!!!
Asiax, ja też się poryczałam ze wzruszenia. :zawstydzona/y: Ale to przecież radość ogromna!

Wiedziałam, że dziś się coś wyświęci. Wstałam rano z przekonaniem, że trzeba koniecznie zajrzeć na bb, bo może któraś urodziła. I rzeczywiście. Wspaniale. Teraz to już worek z prezentami się zacznie sypać.

Myślę, że prócz wątku z informacjami o rozpakowanych mamusiach, trzeba założyć taki, w którym będziemy miały listę maluszków - data, waga, itd. czy będziemy edytować tę istniejącą lista styczniówek 2010!!!
 
Ostatnia edycja:
Anulka u mnie to samo i powiem że stosuję te niby najlepsze kremy i to trzy razy dziennnie a te france się rozłażą i co zrobić:confused2: Na szczęście ukochały sobie cały pępek i naookoło niego się rozstawiają:tak: Wydaje mi się że te wszytskie kremy to tylko nabijanie kasy producentom:-( a jak mają byc i tak będą;-)
 
reklama
:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Wczoraj jak wspominałyście kto zaginął z forum , pomyślałam jeszcze ze nie wymieniłyśmy na liście Black, a tu taka NIESPODZIEWAJKA:szok:
A ja nawet torby spakowanej nie mam!!!!
Moja siostrzenica urodziła sie w 36ym tyg i już bez oznak wcześniactwa, tak ze na pewno nasza pierwsza forumowa malutka jest ok:-D
a tak szczerze to podziwiam kobitę, ja nie wiem jak sobie z jednym poradze a ona będzie mieć dwójkę w tym jedna zaczyna człapać a druga co chwile głodna, itp.:no:
Ale później dziewczynki rzeczywiście fajnie będą miały.:-)
No to która tam na tej liście następna/???????:cool2:
 
Do góry