reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
morka: chyba nie może - nie przy chrzcie no bo weźmy naszą koleżankę co chrzest planuje ;-)- skoro żyje w związku niesakramelntalnym to jej żadne ksiądz rozgrzeszeia nie da i ona takiej karteczki miec nie będzie, a dziecko ochrzcić może:tak:a ja mam ślub kościelny i karteczki od spowiedzi przy chrzcie Misi nie dawaam i ochrzcili mi:-)
powiedz, że zapomniałaś zabrać ze sobą tych karteczek jak będzie pytał:-D;-)

EDIT: ale z chrzestnymi to nie przejdzie -oni musza mieć, wiesz?
 
Witajcie!
Ja dziś nie aktywna byłam bo mieliśmy z Antosiem odwiedziny babci (na szczęście mojej mamy a nie Z:-D),no i Z dziś wolne miał a teraz lula z Antkiem więc ja mam chwilkę dla siebie.:-)
Byłam dzisiaj u dermatologa z tymi moimi pazurami i okazało się że to jednak nie grzybica tylko ta rurkowatość i mam propozycje założenia klamer na paznokcie tylko że to kosztuje 200 zeta za jednego pazura a mnie na to teraz nie stać i nie wiem co mam robić bo bolą mnie już jak cholerka.A dermatolog powiedziała że nawet jak bym je zdjęła to nikt nie zagwarantuje mi że nie odrosną takie same czyli też moga się potem wrastać i dupa.:-(

Paulina
Adaś boski!:tak:

Nadineczka ja też bym nie kombinowała ale myślę że ten cały Twój proboszcz nie będzie Wam robił problemów przecież dużo ludzi żyję bez ślubu,myślę że oni powoli się do tego przyzwyczajają nie mówię że to akceptują ale co mają za wyjście nie odmówią Ci jeżeli chcesz dziecko do wiary doprowadzić.

Super że u dziewczyn Agatki i Asiowo juz lepiej trzymam kciukasy za szybki powrót do domku i do nas
 
cześć, widzę że jestem pierwsza :)
Mati obudził się o 6 zjadł butlę i spi do tej pory, a śpi od 19:30 :)
zaraz przychodzi teściowa żeby zostać z Małym a ja jadę na Centrum spa na masaż (dostałam prezent od znajomych po urodzeniu dzidziusia), jeszcze nigdy na takim zabiego nie byłam więc zobacze co tam sie robi ciekawego :)
miłego dnia życzę
 
witam:tak:
agniecha Twoj dzień będzie na pewno miły z takim początkiem - życzę super relaksu
justys - współczuje problemow z paznokciami, kompletnie się na tym nie znam ale sobie wyobrażam, że to bolesne - trzymaj się
nadineczka - u nas kartki były - do spowiedzi całą 4 a zaświadczenia mieli chrzestni; ja też ci nie radzę kombinować tylko idz spokojnie, nie nastawiaj się, że on odmówi - będzie dobrze
czechow - niezłe:-pi powodzenia u lekarza, mam ndzieje ze to nic poważnego się nie okaże a może już zeszło?
Asiax - zdrówka dla Mikiego

U mnie apogeum pakowania, wyjazd na 2 tygodnie a ja zabieram tony rzeczy :eek: wszystko się przyda:tak:
Jak patrzę na prognozę pogody na najbliższe 2 tygodnie to serce mi rosnie.

Miłego dnia!
 
reklama
Witam i ja,

Kaja - jedziecie samochodem?

Niestety nie zeszło a nawet się powiększyło, wczoraj nie bolało dziś już tak. Wygląda jak chomik który schował mnóstwo nasion do policzka. No nic m. pojechał z nią do lekarza zobaczymy co i jak
 
Do góry