reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

my chyba tez w lokalu zrobimy. a tort raczej bedzie tradycyjny z bita smietana. na bajery przyjdzie jeszcze czas. teraz to chyba tylko do zdjec i dla naszej przyjemnosci a trzylatek na pewno bardzo takie bajery doceni:tak: (albi wrecz przeciwnie!!:-D)

no chyba ze moja mama zddecyduje ze u niej. bo mnie sie nie chce szykowac i sprzatac. leniwa jestem. nawet imieniny robie w lokalu:-p
 
reklama
A ja tort zrobie sama w domu biszkopt na wiejskich jajach ( sprawdzone zrodlo) swojskie maslo i do tego jakies owoce pewnie brzoskwinia aby Szymek mogl tez troche zjesc. no i napewno bedzie w domu 10 osob to spoko. ale szkoda ze nie beda dokladnie 20lutego bo ani moi rodzice ani chrzestni nie moga tego dnia byc.
 
Ja w sumie jeszcze o tym nie myslałam- do momentu zobaczenia tego wątku;-)No i stwierdziłam, że zrobimy w lokalu imprezę. Z okazji chrzcin nie było imprezy więc możemy teraz zaszaleć.Poza tym w domu nie mam warunków na tylu gości. A nasza rodzinka liczna jest. Tylko musze się rozejrzeć za jakimś fajnym miejscem. Narazie nic mi do głowy nie przychodzi.
Kuzynka robiła w pażdzierniku chrzciny w Łodzi- w takiej super kawiarence , że czuliśmy się jak u cioci w domu na imieninach. Kanapa, stare meble, różne bibeloty... Super.
Tort ze zdjęciem fajny pomysł. :-)
 
my tez robimy w domciu roczek :-)mamy duzy salon, będzie pewnie jakies 30 osób (tylko pradziadkowie, dziadkowie, my i nasze rodzenstwo i kuzyn i kuzynka z dziećmi) ale chrzcinki tez robilismy w domciu i w takim samym składzie i wychodzi akurat z miejscem :)
a co do torta to jeszcze zobaczymy, ale pewnie sie zdecydujemy na takie zdjęcie, jeszcze troche czasu mamy na decyzje w sumie ;-)
 
A u nas imprezka raczej bardzo skromna sami domownicy, chrzestny to moj brat wiec będzie, chrzestna nie wiadomo, zapraszać nie będę bo imprezki żadnej nie robie, a poza tym to ona na końcu ciąży może już nie doczekać...;-) Ciasto (tort) i kawa, nic poza tym..bo juz będzie post, a ja szczególnie na ten czas jestem uczulona..
 
U nas tez niestety bedzie bardzo skromnie jesli chodzi o ilosc osob. Dziadkowie, chrzesni i reszta rodziny w Polsce, a tutaj mam tylko siostre. Wiec bedzie na pewno ona ze swoim chlopakiem, no i jeszcze moze dwie pary znajomych. :-(
 
Mysia, nie gniewaj się, że ja tak z grubej rury, ale męczy mnie to, więc muszę zapytać. Czy przez to, że Filip urodził się w poście, nie będzie miał nigdy wyprawianej imprezy w swoje urodziny, czy teraz to tak wyjątkowo :confused:
 
Mysia, nie gniewaj się, że ja tak z grubej rury, ale męczy mnie to, więc muszę zapytać. Czy przez to, że Filip urodził się w poście, nie będzie miał nigdy wyprawianej imprezy w swoje urodziny, czy teraz to tak wyjątkowo :confused:

Kasiad, nie zawsze jest juz post...w tym roku tak wyjątkowo wczesinie wypadło w tym roku...:-(
 
reklama
ja jeszcze się wogóle nie zastanawiałam na urodzinami, mam na głowie narazie chrzciny i nie mogę wybrać się do księdza :baffled: zawsze zapominam :shocked2:, więc może będzie tak, że i urodziny i chrzciny będą jednocześniej :tak: no i wtedy w knajpie
 
Do góry