reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzisz, to pokochasz. Jak było z wami?

Mam na stanie prawie 2 latkę i starszaka co wchodzi w wiek nastolatka. Panie jak mnie teraz nieraz wnerwia te jego zaraz, jakieś fochy [emoji849][emoji33] Jak dojdzie jeszcze bunt 2 latka do buntu nastolatka to w kaftanach mnie wywiozą [emoji1787] W pracy będę.czula się jak na wczasach, w dzień kumulacji fochów obojga.
Fakt z takim "chłopem" to już od dawna spoko pogadać można a i siostrę często uczy fajnych rzeczy, wymyśląa zabawy. Mimo różnicy wieku ciekawie potrafią ze sobą spędzać czas. Nikt nikogo nie zmusza a oboje szaleją za sobą. Syn nie raz proponuję, że zajmie się małą bym chwilę odetchnęła po pracy czy poczytała książkę.

Raaaany też mam na stanie 2latkę i 9latkę… Czasami się zastanawiam która daje mi bardziej popalić [emoji85] Ta rzucająca się na ziemię, czy pyskująca [emoji85]
 
reklama
Mnie tez. :oops:
To tak jakby świadomie położyć się w tartaku na taśmie. Wiesz ze w końcu dojedziesz do ostrza ale nic nie możesz na to poradzić.

Świetne porównanie 🤣
Ja będę miała ostrą jazdę bez trzymanki, bo Córka odziedziczyła w 100% mój charakterek, a ja całe życie się zastanawiam, jakim cudem moja mama nie wylądowała w wariatkowie przeze mnie 🤣
Tyle że ja z mamą mam bardzo średnie relacje, nigdy nie była mi bliska, zawsze "mamą" nazywałam babcię, lepiej mi się gadało z tatą i zwyczajnie kręciło mnie robienie mamie na złość, natomiast ze swoją Młodą mam zupełnie inny kontakt i mam nadzieję, że to chociaż trochę załagodzi tornado 😁
 
U nas jest tak. Starsza ma urodę po mojej rodzinie i charakter za nim, a młodsza buzię jak tata, ale osobowość zdradza już moją. Z obiema będzie trudno 🤣 ale się nie przejmuję, będzie dobrze. Każdy z nas przez to przeszedł i tryliardy ludzi w przyszłości przez to przejdą.
 
Nic mnie tak nie wkurzało, jak te ciągłe teksty: wyrośnie, zobaczysz skończy miesiąc, trzy , pół roku itd.
Nie minęło, ma 7 lat, do kogo mam napisać reklamację? ;)
Dzięki. Świadomość ze gdzieś tam jest ktoś kto przeżywa to samo co ja przynosi mi małą ulgę. Wszyscy patrzą na nas jak na dziwaków, juz myslalam ze ja jedna na całym świecie mam taki egzemplarz
 
reklama
Do góry