reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - nasze małe październikowe Słoneczka

Mała Mi..a Ty to masz małego wiekoluda pod serduchem :))
Jeśli chodzi o zdjęcie z USG,tak jest ze zwykłego. Miałam robione i zwykłe, i 3D i 4D, ale z 4 D,te bursztynowe niestety kiepsko wyszło na zdjęciach, bo miałam brzuszne już (chcieliśmy aby mężuś był obecny)i za mało miałam wypełniony pęcherz (nie wiedziałam) więc za bardzo widoczne były moje jelita..i kiepsko widać dzieciaczka na zdjęciach. Na filmiku lepiej zdecydowanie. No za kilka tygodni postaram sie ponownie zrobić 4D(jesli tylko finanse pozwolą) i na pewno bedzie lepiej widoczne (USG 4D robi sie generalnie od 13tc, u mnie był 12)
Co do ceny..Mała MI, robiłam nie we Wrocku,ale w Gdańsku u siebie..tu jakoś udało mi się znaleźć 4D z nagraniem na DVD za 130zł. I jest to cena BARDZO ARAKCYJNA (ufff..jak dla kogo,bo dla mnie i tak nie bardzo) generalnie ceny z tego co sie już orientowałam wahały się od 180-250zł (upadli na głowe, zdzierać z młodych rodziców) Cena zabójcza...ale za to wrażenia..pamiątka jest duża
 
reklama
Jestem dziewczynki :) Wlasnie goscie poszli do domQ ;)

Z dzidzia wszystko w porzadku .. malenstwo rosni, dzisiaj szalalo na USG ;) ... wywijala nozkami ... az lezki w oku mi sie zakrecily jak zobaczylam miniaturkowa "moja" stopke :) ... pieknie malenstwo pokazalo mamusi stopki ;D ... potem pomachalo do mnie i zaczelo ssac paluszek :) .... dzidzia ma juz prawie 6 cm ( nie mogla dokladnie zmierzyc bo ciagle sie dzidzia wiercila ;) )  ... po USG sluchalismy serduszka ... slicznie bilo :) .. nawet slyszalam jak malenstwo sie rusza ;) .... niestety zdjecia dzisiaj nie dostalam - brak kliszy ... ale mam juz obiecane przy nastepnej wizycie ( nawet juz zapisala w karcie ze ma mi dac zdjecie ;D )

Dzisiejsza wizyte , USG i sluchanie serduszka ujme tak - dla takich chwil warto zyc :) :) :)
 
MoniQa pisze:
Dzisiejsza wizyte , USG i sluchanie serduszka ujme tak - dla takich chwil warto zyc :) :) :)
Podpisuje się pod tym MoniczQo swoimi dwoma rękami i nogami oraz maleńkimi rączkami i nóziami naszego bąbelka.
Po takich wyzytach jestem jak nowo narodzona. Nawet to, ze zepsulo mi sie auto po drodze do gina bylo juz nie wazne. Najważniejsze jest zdrowie tych naszym malenskich istotek :)

MoniQa to ciesze sie bardzo ze dzidziolek rośnie i ma się wspaniale.


PS
Moze to głupie i za szybko ale zaczęlam już dosc intensywnie interesowac się jaki kupic wózek  ;D
 
Mala Mi to nie glupie :p .. ja juz ogladalam lozeczka i wozki .. i ciuszki i nawet juz jeden smoczek dla noworodka mam ;D .. ale to dostalam w prezencie przy zakupie spodni ciążowych :)
 
Nie zgadzam sie !!

To nie głupie!!! ja tez oglądam sie na ulicach za wózkami które poręczne i funkcjonalne
Bardzo podobaja mi sie Mutsy - ale cena mnie zabija więc mocno sie zastanawiam - przecież mam jeszcze czas...
 
Cieszę sie dziewczyny, że u waszych dzieciątek wszystko w porządku. Fajnie patrzeć jak sobie rosną, prawda? szkoda, zę nie mozemy częściej...
 
Jejku Paulino ale masz super pomysły  ;D Sama nigdy na to pewnie bym na to nie wpadła, ale pomysł jest tak genialny, ze cale szczescie że takie aparaty do USG są drogie, bo pewnie już bym szukała jakiegos używanego na Allegro  ;D :D
 
reklama
Troszkę drogie to USG ale zabawa na 100% byłaby super!!! :) I o ile spokojniejsze byśmy były! A pamiatka jaka! :) eh... dobrze sobie pomarzyć...
 
Do góry