reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - nasze małe październikowe Słoneczka

Ale wam cudnie!! wy to juz albumy mozecie zakladac z waszych zdjatek,a ja jeszcze nie wiedzialam mojego malenstwa :-[ tak sie boje o nie !! :-[ Ale juz tylko 8 dni ;D i wszystkim pokaze moje malenstwo !!!!! ;D
 
reklama
Kallusia nie ma sie czego bac :) ... czekamy na zdjecie .. na pierwsza odslone Twojego szkraba ;)
 
Kallusia, zobaczysz malenstwo i sie ucieszysz jak nigdy przed tem....ja to sie rozplakalam.....no bo jak nie plakac z takiego cudu :)
3-maj sie jeszcze te troszke. Jestesmy z Toba.
 
Ach no i zapomnialam dopisac, ze zarejestrowalam sie na USG genetyczne na poniedzialek, na 9:00 rano do szpitala na ginekologie. Z jednej strony straszna radosc ze zobacze moje malenstwo znow,a z drugiej mam nadzieje ze wsio okaze sie dobrze, tak jak u Ines.
We wszystkim obawiam sie badania krwi, znowu zobacze strzykawke i zalicze "glebe" ;D W tym to ja sie chyba nigdy nie zmienie ;)
 
Dzieki Dziewczyny za slowa otuchy !! ale powiem wam ze zaczynam swirowac !! a jak ja niejestem w ciazy ??? jak to jakas urojona ??? jak ja to potem wszystkim wytlumacze ???? oooooooo jjjjoooojjjj i zas zaczynam im blizej tym gorzej :mad: ale staram sie nie poddawac zlym mysla :)
 
Kallusia przestan sie zamartwiac ... napewno wszystko jest w porzadku , a ze sie boisz to normalna kolej rzeczy .... niom ale nie krakaj sobie zadnych ciaz urojonych itd ... ja krakalam i wykrakalam sobie plamienie i tygodniowy pobyt w szitalu   ::) ... teraz mysle tylko optymistycznie i nagle nic mi nie dolega :) ... jest dobrze i tak jak ma byc :) zobaczysz jak dzidzia bedzie do Ciebie machac :)
 
Kallusia biedactwo Ty nasze, ja doslownie mialam takie same "glupotawe"mysli przed pierwsza wizyta, a po wizycie wielka radosc.
Zobaczysz ze wszystko jest jak najlepiej, i posluchaj MoniQa, pozytywne myslenie to najlepsez co mozesz zrobic dla siebie i malenstwa. :-* :-* :-*
 
Kallusia, wcale Ci sie nie dziwie, bo u mnie bylo tak samo tzn. w tej anglii to jacys dziwnie sie kobieta w ciazy od poczatku zajmuja. Zamiast jak w Polsce zrobic USG w 4tc, to czekaja do 11 - 12 tc. Tez to przechodzilam.No i jeszcze ta pseudo polozna,ktora serduszka naszego dzieciatka nie mogla znalezc. Tak sie stresowalam, ze hej. Po wizycie w Klinice i po USG lezki w oczach i zlosc na siebie, ze sie zamartwialam!
 
No wiec nei jestem po padaniu USG genetycznym, mam je przesuniete na piatek na 8:30, bez stresu, spokojnie czekam i ciesze sie ze na nowo zobacze me malenstwo :)

Gwiazdeczka-tylko w Polsce jest skakanie i latanie nad ciezarna matka a reszta Europy to niestety "zadupie" do Polski.
Wspolczuje Tobie tego stresu,Holandia jest nie lepsza od Anglii....a o Hiszpani sie nasluchalam ::)
 
reklama
Czesc mamuski
Bylam dzisiaj u lekarza i mialam kolejne USG. Zdjęcia mam, ale są bardzo niewyraźne tym razem więc nie bede ich tu wklejac. Dzidzia ma 100,9 mm. Wg tej dlugości wiek ciąży to 15w5d czyli o 10 dni więcej niż wynika z daty OM. Pan doktor powiedział, ze moze być to chłopak :) Nic między nogami nie dojrzał, ale rozmiary dzidzi tak mu podpowiadały. Maleństwo zdrowe, ruszało nóżkami i machało sobie rączkami :)
Ufff znowu się uspokoiłam, bo zawsze przed wizytą bardzo się denerwuje czy wszystko jest w porządku z naszym maluszkiem.
 
Do góry