reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

reklama
Fantazja mysle ze Twoja fasolunia tez juz jestwieksza ,bo przecierz rosna mm dziennie:tak:
 
To i ja pochwalę się moim Cudaczkiem :-) Następna fotka na początku grudnia, więc wtedy pewnie będzie już ogrooomny :-D



Jeśli coś zchrzaniłam z wstawianiem zdjęcia, to bardzo przepraszam - inaczej nie umiem...:sorry2:
 
Esia śliczna ta Twoja dzidzia;-) i ma nawet zabaweczkę-ciałko żólte???;-) a dokładnie kiedy robiłaś to usg?
 
Blanes, ciałko żółte to taka piłeczka przy dzidzi, dlatego siwucha pisała że dzidzia ma zabaweczkę. A z tego co wyczytałam, to ciałko żółte do ok. 4-tego miesiąca produkuje progesteron, i przygotowuje macicę na przyjęcie zarodka. Potem tę funkcję przejmuje łożysko. U mnie na zdjęciu to wygląda jak dodatkowy - dużo mniejszy dzidziuś - taka kuleczka.:-)
 
reklama
Do góry