reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

Esia śliczna ta Twoja dzidzia;-) i ma nawet zabaweczkę-ciałko żólte???;-) a dokładnie kiedy robiłaś to usg?
Dziękuję :-) Faktycznie - Cudaczek jeszcza ma się czym bawić :tak: Zdjęcie zrobione 10 listopada.
Blanes ciałko to ta kuleczka na lewo od Cudaczka (zaznaczonego krzyżykami) :-) U mnie jakoś niewiele mniejsze od właściciela ;-)
 
reklama
Wiem, że moja Dzidzia alias Ziomal :laugh2: ma już wykształconego no wiecie... heh dzwonka albo nie-dzwonka, tylko się zastanawiam czy będzie już widoczny na USG w 12 tyg czy nie?:eek:
 
A tak apropos płci i USG to koleżanka mojego Niedźwiedzia urodziła w sobotę i miał być wg badania Tadeusz, no i wyszła Tadeuszka ;-)
 
w 12 tyg z tego co wiem Blanes to płci sie jeszcze nie da okreslić ;( mi sie wogóle USG nie udalo dzis zrobić bo wiecie pełna cywilizacja w sobote nie mozna za żadna kase w szczecinie USG zrobić, prywatne gabinety nieczynne, falck i medicus mają dyżury tylko :wściekła/y: a USG ginekologiczne to juz nie... koszmarek, albo ja nie wiem jak szukac:p za tydzien pójde. Toxo wynik bede miala w pn, przynajmniej tyle zalatwiłam.
 
A ja słyszałam, że jeśli dzidzia dobrze się ułoży i usg jest dobrej jakości, to już można zobaczyć płeć :-) Bardzo na to liczę - bo już na Święta fajnie byłoby wiedzieć :-)
 
Dziewczynki
jeszcze raz chciałam się pochwalić dzisiejszym usg. Kruszynka rośnie i podobno ma się dobrze. Zaczynam myśleć pozytywnie :tak:
Szkoda że nie mam zdjęcia :-( Doktor powiedział że nie da się zrobić. Szczerze mówiąc nie jestem tego taka pewna, bo koleżanka u niego miała zdjęcie. Chyba nie chciał mi dać bo się u niego nie lecze.
 
no to super efilo wszystko widzisz jest okay a za kilka tygodni to juz wogole nie bedzie roznicy miedzy Twoimi obliczeniami i usg. ostatnio dzwonila do mnie kumpela z Polski i mowila ze jest w ciazy ale nie wie ktory tydzien bo miala nieregularnie cykle i to straaasznie nieregularnie. gin jej powiedzial ze najdokladniej wiek plodu da sie okreslic w 12-13 tygodniu - ponoc wtedy wiekszosc bobasow powinno miec podobne wymiary a na poczatku roznie bywa wiec okreslil jej wiek ciazy na 4/5tyg ale nie jest do konca przekonany.... ale kurcze ze brzydko powiem to cham z tego gina ze Ci zdjecia nie dal buuuu on tak sobie to wszystko w koszty wlicza...
 
reklama
Do góry