reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

Ja mam usg za tydzien juz nie moge sie doczekac to bedzie dopiero pierwsze mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku. Fajnie macie ze jestescie w Polsce i mozecie ogladac dziecinke czesciej. Ja oprocz tego bede miala jeszcze jedno okolo 20stego tygodnia i tyle. Ale jakos sie mozna przyzwyczaic. W pierwszej ciazy tez tak bylo i jakos przezylam to i dam rade teraz tak mysle:baffled:
 
reklama
Ja jestem w 11tyg ciąży i miałam wczoraj 2 usg. Moje maleństwo ma już 55mm, jest bardzo aktywne (lekarz nie mógł zrobic zdjęcia, bo tak warjowało), widziałam paluszki u rączek, oczka, buźkę i mam piękne zdjęcie mojego maleństwa. Bardzo chciałabym, żeby to była dziewczynka, bo synka już mam. Ale chłopiec też będzie super:-). Pozdrawiam Was CZERWCÓWKI.
 
Dziewczyny wiem jak jest trudno doczekać się na usg, rozumiem to świetnie. Ja od dwóch tygodni czekałam jak na wyrok. Ale pierwsze sekundy badania i mina mojego Przyszłego sprawiły, że się prawie popłakałam ze szczęścia. Opłaca się czekać. Najfajniej było jak P. zapytał lekarza czy to co widzi, to naturalne ruchy dziecka, czy też sprawka głowicy usg?
-"Oczywiście, że ruchy dziecka", jak to usłyszał to też się prawie popłakał:tak: . Maleństwo przybiło mi piątkę i widziałam jego paluszki, takie maciupkie jak igiełki. Rewelacja dziewczyny, ten widok wszystkie stresy wam wynagrodzi jestem pewna.:yes: Aha i sorki za błędy ortograficzne w ostatnim post'cie:zawstydzona/y: , wiecie te nerwy.... już się poprawiłam.

Efilo: miałam zwykłe usg, nie kierowali mnie na PAPP-A. Mam nadzieje, że wszystko jest ok i nie jest mi potrzebny.

Asylan: ja widuje lekarza raz w miesiącu, a później będę mieć wizyty co dwa tygodnie (chyba od 6mc)

Elunka: gratuluje maleństwa :)
 
Blanes gratuluję wspaniałych widoków :-)

Dzisiaj byłam w przychodni podliczyć zlecone przez gina badania :baffled: Wyszło ponad 400 zł... Ręce opadają, ale cóż zrobić :confused:
 
Blanes jak cudnie ,mysle ze jak usg ok . to bad z krwi zbyteczne zreszta czytałam ze nie jest takie miarodajne,a jak cos nie pasuje to i tak lepiej robic amniopunkcje
 
Cześć Dziewczyny. Ja mam drugie USG 29/11 czyli za niecały tydzień i też się nie mogę doczekać. Bardzo bym chciała zobaczyć jak maleństwo się rusza, no i te oczka i paluszki :-) . Tym bardziej że w pierwszej ciąży miałam dopiero w 5 czy 6-tym tygodniu, a poza tym aparat chyba nie był taki dobry, bo zdjęcie jakie dostałam przedstawiało aliena z czołówki Archiwum X. Jednocześnie strasznie się boję, bo po tej mojej toxoplazmozie, to teraz mam złe myśli że np. ta przezierność karkowa źle wyjdzie i znowu będę się martwić i robić kolejne badania. Żeby już ten tydzień minął jak najszybciej!
 
Mała korekta (chyba jeszcze się nie obudziłam) - oczywiście drugie USG było w 5 lub 6 miesiącu nie tygodniu!:-D
 
reklama
Do góry