reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych maleństw...

reklama
Blanes -cudo cudo,ja dzisiaj tez widziałam moja kruszynke,szkoda ze zdjatka nie mam:-)
 
oto fotki z dzisiaj - 12 tygodni. oprocz tego mam jeszcze nagrane na dvd. aha robili mi i zwykle i 3d - to sa fotki 3d!!!!! ryzyko downa minimalne :))))) pozdro!!!
 
Śliczności!!! ale nie wiedziałam że tak wcześnie są robione 3D, a powiedzcie dziewczynki czy macie cały czas usg dopochwowe czy już przez powłoki?
 
Ja miałam dopochwowe, ale to przez tyłozgięcie. Przez powłoki nic mi nie widać. Może za kilka tygodni się polepszy (musi!!!)
 
Asylan, piękne zdjęcia. Też takie chcę, buu.:-(
Ale najbardziej mi się podoba Dzidek Blanes łapiący się za głowę, po prostu rewelacja. Tylko że wiesz co Blanes, znowu nam się coś "pokrywa". U nas chłopak, to też Maks! Nawet moja Weronika miała być Maksem. Mam nadzieję że się uda wreszcie, bo na imię dla drugiej panny nie mamy koncepcji.
Ja dziś byłam na USG i wszystko jest OK. Przezierność 1,3 więc superowo. A tak się bałam. Jestem tylko zawiedziona, bo nie widziałam ani oczków, ani paluszków, a Dzidziuś spał chyba w najlepsze, bo nawet się nie ruszył. Leń jeden! A USG było dalej dopochwowe, bo lekarz stwierdził, że w tak wczesnej ciąży lepiej wyjdzie.
 
reklama
Gratuluje dziewczyny usg. Bomba maluszki.
Ja idę drugiego do gina więc pewnie mi zafunduje usg. Mam nadzieję że ustalę coś na temat genetycznego bo to już najwyższy czas.


Przy okazji - o co chodzi z tymi przodo, tyłozgięciami? Bo ja nie jarze zupełnie
 
Do góry