reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić z dzieciaczkami?

reklama
O, ja mam polsat cyfrowy i nie mam tego Baby TV, może trzeba dodatkowy pakiet wykupić? Ja mam tylko Relax Mix, a w tym nie ma tego kanału...A może muszę jeszcze raz przeszukać kanały?
 
Luandzia na Cyfrowym Polsacie :-) jest w Polskim języku :laugh2: jak masz mozliwość skumania sobie tego programu to goraco polecam. Wczoraj dziecka nie miałam przez ok 30 minut tak się zajoł ogladaniem :-) fajne jest to, że programy tam puszczane rozwijają wyobraźnie, rozumowanie :-) bardzo pożyteczny program i przy tym świetna zabawa.
 
kasia- a jak masz ustawione programy? standardowo, tak jak byly od poczatku czy zmienialiscie kolejnosc? jesli nie zmienialiscie to na ktorym jest to baby tv? ja mam dodatkowe pakiety a tego kanalu u mnie niet :-(. chyba, ze jest jakis dodatkowy pakiet bajkowy :dry:
 
Kanały zmienialiśmy z listy cyfrowy polsat na nasze kanały. Tak to Baby TV mamy na 63 kanale. Jaki macie dekoder???? Przyszła już Wam nowa karta??? Nam przyszła. My mamy echostar :dry: i mam takie nerwy na niego jak nie wiem a w szczególności na pilot, który jest do bani!!! :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry