Mój Dawidek uwielbia książeczki, jak widzi którąś to się trzesie z radości i kwika, jak potrzebuję go czymś zająć albo go uspokoić to książeczka zawsze pomaga
:-):-) uśmiech od ucha do ucha i cały zadowolony patrzy z ciekawością.


Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Luandzia - a ja chyba sie skusze na kupno na allegro. bo to na to samo wyjdzie w sumie...
no tez takie znalazlam...ale mozesz mi wytlumaczyc ( jako psycholog) po co takie dlugie paski? skoro wyraz sila rzeczy, chocby najbardziej bukwiasty bedzie na srodku a z boku zostanie tyle wolnego miejsca? czy to chodzi o przyzwyczajenie ucznia do wzorca? ze kiedy bedzie dluuuuuuuuuuuuuuuuuzsze slowo, czyli za okolo rok czasu, kartonik bedzie mial identyczna wielakosc,czy tak?Znalazlam tez karty na allegro za 70 zl ale
- maja mniejsze wymiary niz jest w orginalnej metodzie
- kart z pojedynczymi wyrazami jest 75 a wg skroconej metody NA POCZATEK potrzebne jest 100 (standartowo trzeba zrobic 500 kart )
Ja mam 100 pozniej systematycznie bede dorabiac