reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

@Itsaris, też chce być z kartką...

Jesteśmy w domu, ale z Helenka życie to rollercoaster. Muszę rozszerzać dietę, bo mam za mało mleka by ją wykarmić, a ona po wszystkim co nie jest moim mlekiem wymiotuje. Nie mogę już dodawać neocate, bo ma uczulenie. Na każde inne mleko też. Zostało nam tylko mleko konia, tylko skąd go wziąć by się przekonać czy może być?
I tak dzień za dniem na laktatorze i z butelka
Od jakiego czasu próbujcie rozszerzać dietę? Moja panna na początku też wymiotowała. Stwierdziłam, że nie jest jeszcze gotowa na nowe smaki i dałam jej spokój na jakiś czas. Teraz znów próbujemy i nie wymiotuje. Tylko u Was z tym mlekiem nie jest dobrze :(
 
reklama
@Itsaris, też chce być z kartką...

Jesteśmy w domu, ale z Helenka życie to rollercoaster. Muszę rozszerzać dietę, bo mam za mało mleka by ją wykarmić, a ona po wszystkim co nie jest moim mlekiem wymiotuje. Nie mogę już dodawać neocate, bo ma uczulenie. Na każde inne mleko też. Zostało nam tylko mleko konia, tylko skąd go wziąć by się przekonać czy może być?
I tak dzień za dniem na laktatorze i z butelka
Destino a może banki mleka mogły by was poratować?

@Itsaris trzymam za Was kciuki mam nadzieję że uda się uporać z anemia.
 
Ja tez poproszę adres, z przyjemnością prześle Tosi życzenia. Jak moja córka była chora, rownież dostawała kartki z życzeniami od forumowych przyjaciół i nie tylko. Do dzisiaj mam je wszystkie w pudełku, a minęło juz ponad 12 lat. Czasem zaglądam, czytam... bardzo się wzruszam przy tym.
 
Od jakiego czasu próbujcie rozszerzać dietę? Moja panna na początku też wymiotowała. Stwierdziłam, że nie jest jeszcze gotowa na nowe smaki i dałam jej spokój na jakiś czas. Teraz znów próbujemy i nie wymiotuje. Tylko u Was z tym mlekiem nie jest dobrze :(
Od 5/6 miesiąca jakoś tak. Ogólnie, Tosia lubi obiadki, ale ostatnio ma jakieś humory z tym jedzeniem...
 
Ostatnia edycja:
@Martya @Destino
Moje mleko czyste znowu chce pić, uwielbia mleko z kaszką i owocami. Daje kaszle hole.
Obiadki... Je, ale wybredna jest i musse podawać po kilka razy żeby zjadła porcje. Z żółtkiem nie chce ruszyć. Moich nie chce, tylko sloiczki. Waga chyba idzie w górę, mieliśmy problemy z wagą, więc do końca nie wiem jak jest.
Kupiłam z Helpy Czary mary różczki smaku (?)
Dodałam Tosi tego szpinaku do kaszki, ale jej mina i odruch wymiotny powiedzialy wszystko. Spróbuję przemycac w obiadkach.

Poza tym Tosia wydaje z siebie nowe urocze dźwięki, nie mogę tego nagrać, ale coś się zmieniło :) jest głośniej sza, więcej gada. Urocza :)

A i żelazo zmieniłam na Actiferol i jest o niebo lepiej niż po Innofer baby. Można rozpuścić w jedzeniu, nie ma takich boli brzuszka.
 
reklama
Ja również poproszę o adres. Zrobimy dla Tosi piękna kartkę urodzinowa razem z dziećmi[emoji3531]

Cieszę się bardzo,że Tosia uczy się nowych dźwięków i jest głośniejsza to świadczy o tym ,że jest poprawa. Myślę ,że faktycznie żelazo miało wpływ na jej osłabienie.
Oby było coraz lepiej , tego Wam życzę [emoji179]
[emoji3590]
W wiadomosci prywatnej wysłałam adres Tosi, dla osób które pisały, że chcą wysłać kartkę urodzinową
Jeżeli kogoś pominęłam, ktoś chce się dołączyć - napiszcie do mnie wiadomość prywatną

Urodziny Tosiaczka są 08.10[emoji3590]
 
Do góry