reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
Taka jakaś "dorosła" wyszła na tym zdjęciu, taka PANIENKA❤️
No w końcu zaraz SKOŃCZY ROK!

Jak ja sobie przypomnę, jak rok temu się bałam, pisałam do Was tutaj.... Czekałyście razem ze mną... Ech
 
Czuję się tak podekscytowana urodzinami Tosi.... I nie chodzi o imprezę, ale o sam fakt.... Że TEN dzień nadejdzie - że to będzie takie cudowne wyjątkowe święto ❤️
Nie potrafiłam spojrzeć w przyszłość i pomyśleć, że spędzimy wspólne Boże Narodzenie.... I naprawdę szczerze - nigdy nie myślałam, że będę wyprawiac Tosi roczek... Wiecie jak bylo zresztą....

A tymczasem, Tosia dostała piękną paczkę od @krolcia z idealnym na wymiar sweterkiem ❤️
I piękną kartkę z życzeniami ❤️

*********

Umówiłam dziś nas na konsultacje przed turnusem rehabilitacyjnym :) pojedziemy do Warszawy 23.10.
Jeżeli wszystko będzie ok, to turnus mamy zaklepany od 18listopada :) a wszystko dzięki zbiórce na Facebooku... Mam nadzieję, że MEDEK będzie dla Tosi odpowiedni i przyniesie efekty ❤️
 
Czuję się tak podekscytowana urodzinami Tosi.... I nie chodzi o imprezę, ale o sam fakt.... Że TEN dzień nadejdzie - że to będzie takie cudowne wyjątkowe święto ❤
Nie potrafiłam spojrzeć w przyszłość i pomyśleć, że spędzimy wspólne Boże Narodzenie.... I naprawdę szczerze - nigdy nie myślałam, że będę wyprawiac Tosi roczek... Wiecie jak bylo zresztą....

A tymczasem, Tosia dostała piękną paczkę od @krolcia z idealnym na wymiar sweterkiem ❤
I piękną kartkę z życzeniami ❤

*********

Umówiłam dziś nas na konsultacje przed turnusem rehabilitacyjnym :) pojedziemy do Warszawy 23.10.
Jeżeli wszystko będzie ok, to turnus mamy zaklepany od 18listopada :) a wszystko dzięki zbiórce na Facebooku... Mam nadzieję, że MEDEK będzie dla Tosi odpowiedni i przyniesie efekty ❤
Super, że zbiórka się powiodła:)
Kiedy imprezka z okazji roczku, dziś?
 
reklama
Do góry