reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

Ja mam wagę w domu i co jakiś czas na niej się ważę. Zawsze na czczo i nago, najlepiej przed prysznicem, bo woda na włosach też swoje waży. Wizyty u gina mam średnio co 4 tygodnie, przeważnie o tej samej porze, ale ważę się w ubraniu, zależy co zjem na śniadanie...dlatego bardziej ufam swojej domowej wadze, która mam nadzieję, nie oszukuje mnie za bardzo ;)
 
reklama
Nimfii to masz szczęście:tak:
Ja się boję objadać.Póki co nie mam jeszcze ogromnego apetytu,ani zachcianek,ale u mnie słodyczy nigdy nie za wiele,no i tu się muszę ograniczać,bo się boję powtórki z rozrywki.W poprzedniej ciązy też się nie objadałam,nie miałam zachcianek,tyle,ze zaczęłam normalnie jeść śniadania i więcej owoców,a przytyłam ponad 20 kg:szok:.
Słyszałam,ze w drugiej ciązy się mniej tyje-oby oby;-).

Ja na początku ciąży miałam 58 kg na mojej wadze domowej.Ostatnio u gina było 61 kg,a jak się w domy zważyłam to było 59,5.Widocznie ta waga u gina mniej oszukuje;-) Pewnie jakby się na niej zważyła na samym początku to tez by było więcej niż 58,więc wychodze z założenia,ze przytyłam 1,5 kg;-)
ja wage u gina traktuje tylko op to zeby zbaczyc jaki jest przyrost wagi:) ja na poczatku wiadomo wazenie w ciuchach wiec wyychodzilo 58kg;) a teraz? zobaczymy:) a i tak waze sie w domu i widze ze te 2kg tylko mam jak na razie wiec zobaczymy jaki bedzie przyrost u gina:)

A ja slyszalam ze w drugiej ciazy tuje sie wiecej i trudniej zrzucic. Wiele opini na ten temat, ale zobaczymy jak bedzie ;)
eee ja w mojej poprzedniej ciazy tylam szybko mimo iz wymiotowalam i na tym etapie na ktorym jestem teraz miala 5kg do przodu:)
 
ja tak samo jak Ponko - codziennie ważę się rano, nago i naczczo i też przed prysznicem :) bo u lekarza to też zależy co akurat ma się na sobie i jak się je w ciągu dnia to też to leży w brzuszku, więc wg. mnie to kompletnie niemiarodajne. Ja mam porządną wagę, więc na pewno nie przekłamuje.
U mnie póki co +2,5kg :) nie jest źle :)
 
Hej dziewczyny, mnie zastanawia bardzo brak nadmiarowych kilogramów. Nadal ważę około 64kg, nawet chyba trochę chudnę, bo ostatnio było 64,3 wczoraj 64 a dzisiaj już tylko 63,7kg... nie wiem czy brak wagi nie odbije się negatywnie na zdrowiu maluszka. Brzuszek trochę mi wyleciał, ale oprócz tego nie ma żadnej różnicy i nie wiem czy się cieszyć, czy martwić.
 
ja ważyłam 61 kg góra jak nie pracowałam tylko siedziałam w domu, a teraz waże 65kg 4kilo poszło do przodu, ale mi dużo w brzuch, bo mam wielki ;)
 
Kurde a ja dziś się ważyłam rano to 4,5kg na plusie :) idę za godzinkę do gin jestem po obiedzie ciekawe ile ona mi naliczy...:)
 
reklama
Hej dziewczyny, mnie zastanawia bardzo brak nadmiarowych kilogramów. Nadal ważę około 64kg, nawet chyba trochę chudnę, bo ostatnio było 64,3 wczoraj 64 a dzisiaj już tylko 63,7kg... nie wiem czy brak wagi nie odbije się negatywnie na zdrowiu maluszka. Brzuszek trochę mi wyleciał, ale oprócz tego nie ma żadnej różnicy i nie wiem czy się cieszyć, czy martwić.
spokojnie:) jesli brzusio rosnie a Ty sie dobrze czujesz, to mozesz tak szybko nie nabierac na wadze. A moze mialas przed ciaza troche nadmiarowych kg??? nie martw sie:) mozesz nadrobic do konca ciazy;)
 
Do góry