reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

Szczesciara. Judi jak poszła z nami na scan by Płeć sprawdzić to Marzyła o siostrze a tu bam, braciszek. Długo plakala w pokoju. Później jej przeszło a teraz jej obojętne, bo już 10 lat będzie miała, niedlugo nowa szkoła, znajomi i jak to sama mówi, to będzie towarzystwo do zabaw głównie dla Dextera.
Powiem Ci, że go Uwielbia..im starszy tym lepiej razem czas spędzają mimo tej różnicy wieku. I jak on na nią wyczekuje cały dzień.. Jest tylko jeden minus. Przy niej sobie bardzo pozwala, bo ona popełnia te typowe błędy, że jak on w ryk to mu daje co chce. A teraz zaczal sie bunt dwulatka wiec czasem i przy nas probuje.
Jutro wozek przychodzi.. Dzis nieudalo mi się odebrać:-(
 
reklama
Idę jutro zobaczyć kto mieszka w brzuszku, mega ekscytacja. Chciałam dzis, cora ma 10 urodziny oo ile już lat z Bb hihi. No ale niestety terminu brak.

Co u Was??
 
LILITH i jak tam kto u Ciebie mieszka??
U mnie jakoś pędzi dzień za dniem. Mija kolejny cykl zawsze mała nadzieja na cud jest ale cóż potem @ i żyje się dalej. W sumie to mam trzecie dziecko bo w kwietniu zostałam matką chrzestną mojej bratanicy. Kocham tę kruszynkę jak własną tylko ubolewam że jest w PL. Dziecki mają tydzień wolnego to zajęć nie brak :-)
 
Sreberko .. Lilith raczej nie odpowie na to pytanie.

A wy jak znosicie te gorące dni? Jak sie czujecie dziewczynki?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Sreberko wybacz, że tak późno! serdeczne gratulacje i piękne imię wybraliście. Sam takowe posiadam!!

Puchatka co u Was??

Ivi nie potrzebowałam tłumacza :) i Tobue również wielkie gratulacje!
 
Hej!
Lilith nawet nie widziałem Twojego pytania. U mnie bez zmian i myślę że może tak już musi być. Znalazłam sobie inne rzeczy do skupienia się na nich trochę pracuję kiedy dzieciaki w szkole i właśnie kończę kurs dla parents class helpers w związku z czym jestem raz w tygodniu cały dzień w szkole jako wolonariusz pomagam w klasie, czytam z dzieciakami. Widzę że u Ciebie słoneczko znowu zaświeciło a ja póki co staram się cieszyć cudzymi cudami
 
reklama
Puchatka, tez tak myślałam swego czasu, o syna 7 lat się staraliśmy. Choć staraniami tego nazwać się nie da, bo po kilku latach faktycznie się odpuszcza. Wiec wierze, ze u Ciebie tez tak może być :*

Jeszcze 59 dni do cc :)

Sreberko, jak córa?
 
Do góry