reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

my też kupiliśmy szczoteczkę, ale tylko nią czyścimy ząbki, przed kąpielą ;-) i narazie tak zostanie ;-) mamy jeszcze czas na "prawdziwe" mycie zębów :-D
 
reklama
przepraszam, ze robie tłok w tym wątku, ale własnie przeglądałam wątek o porodzie i natknęłam się na mokkate podpisane komkat (jesli czegoś nie pokręciłam),Może tu jest błąd :-)
 
reklama
Mamooli- piękne zdjęcie , gratuluję maluszka!!!!!!!!!!!!!!:-) :-) :-) :-) Przypomniało mi się USG jak ja byłam w ciąży, cudowne chwile>>>>aż łezka się w oku zakręciła:-) :-) :-)
 
Do góry