reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala *bez komentarzy*

reklama
Hey,pisze by przekazac ze jestesmy w szpitalu jeszcze, niestety synek traci na wadze bo slabo pobiera pokarm i ciagle spi.Staram sie przykladac Olka co chwile do cycka ale on nie zawsze ma ochote otworzyc buzke szczegolnie jak go budze:(a musze to robic.No i boli go ostatnio brzuszek,strasznie sie spina i placze:(chyba cos zjadlam nie tak i teraz sie meczy z gazami.Mam nadzieje ze nie dlugo bedzie juz ok.Jak jutro waga synka pokaze wzrost to moze wyjdziemy.basiatoja
 
Właśnie dostałam wiadomość od Ewelinki:


Hej;-) 21.03.2013 o godz. 20.10 urodziłam Emilię. Waży 3,200 i ma 51cm. Rano o 7.30 odeszły mi wody, gdy dojechałam do szpitala o 11.30 miałam 3cm rozwarcia ale nic nie bolało. O 15 zaczęły się dopiero skurcze bolesne i o 18 dostałam epidural w kręgosłup. O 19.55 zaczęłam czuć parte, bolało jak nie wiem, ale po 15 minutach było już po wszystkim.


Witamy na świecie Emilkę :-D.
 
Wiadomość od Królowej Dramatu:
Laura ur. 22.03 godz. 02.25, 3560 g, 55 cm. Niestety nie obylo sie bez komplikacji-wyciagneli ja vacuum bo zatrzymaly mi sie skurcze a malej spadlo tetno. skurcze zaczely sie o 20.00, 2 faza trwala 20 min. Obserwuja ja ale.chyba jest ok. trzymajcie kciuki. Krolowa_Dramatu
 
Hej Dziewczynki :D
Dzisiaj tj. 22 marca br. o godzinie 3.40 urodziłam Michaline waga 3370 g wzrost 54 cm. Niestety mała nie wstawiła się w kanał mimo rozwarcia 10 cm i zakończyło się cesarka. cala akcja razem z cesarka 4 godz. Żadnych skurczy przepowiadajacych od razu skurcze konkretne co 3 minuty dojechalam do szpitala rozwarcie 2 cm przyjęcie na oddział 4 potem zaraz 8 nio i 10 ale mała się nie wstawiła. czujemy się dobrze i pozdrawiamy :)
 
Tak się niecierpliwiłam ale w końcu się doczekałam 16.03 urodziłam piękną i zdrową córeczkę SN + vacum.
Jest cudowna :)

tego dnia pisałam nawet chwilę wcześniej jakiś post, porodu nic nie zwiastowało - opiszę więcej w wolnej chwili w odpowiednim wątku.
 
reklama
Do góry