reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Dzień dobry niedzielnie:-)


Lili- dokładnie, zleciało nie wiadomo kiedy:tak:
Marzec zleci, w kwietniu będą wielkie przygotowania, to też nie wiadomo kiedy zleci i Mikołajek będzie z nami:tak:
 
reklama
wiolka mega gratulacje sliczna córunia:-):-)[/B]

Ja tam kolejki pilnuje ale przed annas mogla bym sie wepchnac na poczatek kwietnia :tak: tak 38tydzien :-):-):-)


Widze cisza i spokoj . Mykam na kanape bo jak za duzo chodze to noga wieczorem bardzo mocno daje znac o sobie. Do tego biore to zelazo i juz problem z grubsza sprawa:dry: a bylo tak pieknie.
 
hej laseczki!!!

Wioluś
moje gratulacje nie było mnie kilka dni a tu takie wieści Amelka jest sliczna

Jankesowa odpoczywaj i olej wszystko


A ja musze wam powiedzieć że od piątku poczułam mojego szkraba, najpierw nie byłam pewna ale wczoraj to już 100 procent taką arię jaką i zrobił to nie mogło być nic innego:tak::-D:-D no a te motylki jak się rusza same wiecie. Normalnie coś pięknego

pozdrawiam was ciepło i serdecznie i przepraszam ż wszystkim nie odpisuję






 
wioluś serdeczne gratulację :) doczekałaś się swojego skarbusia :-)
my jedziemy na obiadek do moich rodziców, później może spacerek zaliczymy :) nie wiem czemu ale jakaś energia mnie rozpiera :-D
miłej niedzieli
 
cześć dziewczynki, ale tu dziś puściutko :szok:

ja chcialam się wyżalić, bo siedzę sama w domu, mąż pracuje po 15 godzin, bo taki okres w pravy, a teraz jak wrócil o 18 i móglby mnie gdzieś zabrać, albo spędzić ze mną trochę czasu, to sobie poszedl na kolację slużbową :wściekła/y::no: oczywiście rozbeczalam się, ci wstrętni faceci to są z innego wymiaru, w ogóle nas nie rozumieją, a taki fajny ten mój mąż potrafi być, a tu taka wtopa, ehh no to mi trochę lepiej :tak:

pozdrawiam wszystkie serdecznie

Wiola, Ilonka, Jankesowa, Daa, Gosia, Martusia, Mysza, Aga, Aneczkab23, ewcia3004, Alicja1985 ,Liljanka, kasikz , Ola**, i calą resztę mamuś z brzuszkami :tak:
 
Agniesiu główka do góry nasi mężowie trochę są czasami bezmyślni i nie pomyślą o nas.wiem jak się czujesz bo jak byłam w ciąży to M też nie było i było mi smutno. czasami nawet jak do nich mówimy to też nie rozumieją.

Ale zobaczysz jak będzie dzidzia to tak oszaleje , że nie będzie już kolacji służbowych:tak:

Dziewczynki wasze suwaczki mkną tak szybciutko, że nie wiem. proszę pogłaskać ode mnie brzuszki!!!!
 
Agniesia moj tez czasami tak ma nie stety to tylko faceci a wiadomo skad oni sa;-)
moj P w wawie a ja tutaj buuu tesknie normalnie strasznie a czasami mam ochote go zbaic :-D heheheh
Martusionek kto tu mowi o mknieciu suwaczka nie dawno nie moglas sie doczekac porodu a tu prosze juz ponad 3 tyg masz Tomeczka przy sobie :-)
ja juz tez chce miesc swojego Marcela?? Kacpra?? Doriana?? przy sobie ale u mnie to jeszcze z 3 tyg :-)
 
to moze katkaa tuli swoj skarb:)

pusto tu jakos wiecej rozpokowanych niz ciezaroweczek

aneczkab gratuluję ruchow:)superasne nie:)

agniesiu tulam:( jeszcze hormoniki ciazowe pomagaja ci w doleczkach:(moze wazna ta kolacja byla...a jak nie to glowka do gory bo lada moment zakocha sie w dzidziusiu

ilonka nie szalej:)

jankesowa 38?nie ma tak dobrze:p
 
wiolka gratuluje :-)

tak czytam o facetach to ja wczoraj mojego mialam ochote zabic.. wrocil z nocki ja akurat malego nakarmilam i sie kladlam dalej spac bo byla 6.30 a ten na golasa sie do mnie wtula i gada zeby ten tego.. mowie mu ze spac mi sie chce bo maly w nocy marudzil i jestem wykonczona... wiecie co on zrobil normalnie sie mna nie przejol rozebral mnie na wpol przytomna i bezczelnie sie we mnie wepchnal, nie przeszkadzalo mu ze ja praktycznie spie (taka bylam nieprzytomna), pokłucilam sie z nim ze jak chce gumowa lalke to niech sobie kupi a nie mnie tak wykorzystuje :-p i jeszcze bez gumki a ja tabletek nie biore... wkurzylam sie jak nie wiem... ciekawe jak bedzie mnie przepraszal jak wroci za jakies2 godziny, tym razem on bedzie wykonczony wiec moze ja mu zrobie tak samo :-D zgwalce go bez jego woli :-p tylko nie wiem czy sie bedzie dało...

alicja jeszcze 4 dni i ciaza donoszona i mozesz rodzic :-p a nie tam 3 tygodnie :-p

jankesowa czopki glicerynowe a nie mecz sie bo hemoroidow dostaniesz od tych zaparc, jak nic nie ma po 2-3 dniach to korzystaj z czopkow bo sobie organizm zatruwasz

ewcia 30tc wow :-D ale sie ciesze :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pati no chcialabym tak zeby to szybciej bylo tylko ciekawe co na to moj Mały :-) pewnie przetrzyma mamusie zwlaszcze ze juz odkrylam u niego charakte P wiec nie ma szans zeby cos po mojemu zrobil ;-) i zazdroszcze tesciowej :-)
ja caly czas sie zastanawiam czy zostac u mojej mamy wiem ze ona mi pomoze ale to jej palenie juz mnie wykancza niby mowi ze bedzie wychodzci na dwor ale jakos teraz sie z tym nie wychyla i jak ja mam zrobic pranie reszty rzeczy malego??? ehhh a tak jeczy ze juz sie wnuczka doczekac nie moze
 
Do góry