reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Diana_81 - super te koszulki, dasz namiar na tą z prawej? ;-) EDIT: tzn. lewej :-p
Kasikz - zrobiłam rachunek sumienia poszłam do szafy i na kartkę spisałam na kartkę co mam, żebym się nie zagalopowała za dużo
Mysza84 - piękne są te bluzeczki co zakupiłaś, ja liczę, że dorwę jutro coś na mieście, bo inaczej musieliby mi helikopterem sprowadzać, bym miała je na wczoraj ;-)

Potem pochwalę się co upolowałam. Póki co stoję przed dylematem oto takim: długi rękaw czy krótki. Póki co trafiam w krótki i stąd dzisiaj moje rozterki. Poród sierpień, choć ostatnio straszył już połową lipca, ale wolę się trzymać terminu 5.08 - jakoś tak psychicznie mi lepiej :-p Sierpień ma być gorący - niby. No ale z długim też by wypadało coś mieć, nie? Jak mieć to ile? Dwa, trzy, cztery? Normalnie czuję się zielona. Jak w podstawówce kiedy próbowali wytłumaczyć, że 5x2 to 10. :baffled:
 
reklama
Lilijanna to 9fashion a kupiłam tutaj:
Koszula nocna ciążowa - Raquel róż. | Piżamy | Sesile.pl
bardzo ładna, wygodna do wyciągania cyca. Tylko teraz się zastanawiam, że biała będzie mnie stresować jak będzie ze mnie lecieć. Ale wymyśliłam że pomiędzy koszulę a mnie włożę takie wkłady z ceratką, żeby w szpitalu się nie stresować. Nie wiem tylko czy mi d..pinki nie odparzą? :)
A bluzki, to i takie i takie. Pogoda nasza ma to do siebie że dziś jest 30 st a jutro 15... I co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz...
 
Lilijanna ja dzisiaj zamówiła...napisałam @ że pilnie chciałabym dostać i otrzymałam odpowiedź że dzisiaj wysyłają...więc na jutro będą. Dzisiaj i tak gonię po domu w majtkach i koszulce na ramiączkach, bo w innych ciuchach można się ugotować.

Myślę że nastaw się na krótki, bo w razie "zimna" zawsze coś na grzbiet narzucisz. Choć jedną z długim na pewno też warto mieć.
 
she no to super ze nie trzeba antybiotyku, lykaj ta flegamine moze troszke zlagodzi
kasikz no tak czytam o tej Twojej szyjce i zastanawiam sie bo moja kolezanka jest w 11 tyg i ma szyjke 2 cm i lekarz nic nie mowil nawet nie kazal jej lezec????? no skoro Ty jestes juz w takiej zaawansowanej ciazy i masz 2,4 i twoja gin mowi ze jak na ten tydz to obleci to moze ja powinnam powiedziec kolezance zeby to sobie z jakims innym ginem skonsultowala
lili nogi w gore i odpoczyneczek
a ja dzis posiedzialam w ogrodzie w cieniu i w pewnym momencie musialam sie ewakuowac do domu bo mi sie slabo zrobilo:szok: ja ktora zawsze uwielbialam 40 stopniowe upaly musze odpuscic:sorry2:
 
LucyF - ogólnei przyjmuje sie że poziom 2,5 cm uznaje sie za szyjke nie wydolną. Oczywiscie czasami zdarza sie że ogolnie szyjkla jest krótka, taka uroda.
 
witam
o matko mysza ale drogie te tuniki :-O ja bym tyle nie dała bo sknera jestem no ale ładne i to bardzo :-)

kurcze dziewczyny poradzcie cos na skleroze bo od poniedzialku zapomina mi sie wziasc luteine podjezykowa, mam brac trzy razy na dzien i ostatnio zapominam wziasc albo rano albo po poludniu takze czasem biore tylko dwie, bo nie chce brac tak duzej dawki na raz.... wiem ze juz leci 13 tydzien i łozysko już powoli produkuje progesteron no ale stresuje sie jak mi sie przypomnie ze nie wzielam tej tablety...

wczoraj mnie adam doprowadzil do łez ze śmiechu... bo głaskal mój brzuchol i mówi do mnie "dziwny masz pępek... jakiś inny hmmm widac w nim dno" w życiu tak sie nie uśmiałam, mój chlop ma pępek taki jakby do kręgosłupa mu ta dziurka sięgała :-D i chyba dlatego tak sie zdziwił

macie może rade na krostki na dekoldzie, ostatnio mi sie robia takie z woda a potem zbiera sie w nich ropa jak je wycisne to mam takie brzydkie czerwone, zreszta jak nie wycisne to tez sa czerwone.. nigdy tak nie miałam i nie wiem z czego to może być.

ps ja tam nie wiem jaka mam szyjke... ale łozysko jest na tylniej ścianie i wysoko, mysle ze jest ok :-) mam taką nadzieje

ide sie uczyc papa

aha Carri kazała was pozdrowić i przekazac że wszystko ok u niej ;-)
 
LucyF, Kasikz - a z tą szyjka to nie jest tak, że ona na początku jest krótka, potem się wydłuża i znowu się skraca? Coś mi tak we łbie świta, ale nie dam sobie głowy obciąć. :baffled:

Jestem po rozmowie ze szwagierką i mimo moich prób i włożenia mega wysiłku w rozmowę ponownie stwierdzam, że z nią się nie da :no:
 
reklama
help me, dziewczyny jakie spodnie ciażowe z allegro są ok, ja musze cos juz kupic a w sklepach to wszystko koło 150zł a ja tyle nie dam za ciuch bo sie nazywa ciażowy... a jakos i tak do d... wiec juz wole taniej z allegro coś kupić wiec plisc doradzcie mi... mam tylko problem bo te panele mi zjezdzaja bo mierzylam takie spodnie w sklepie... kurcze i co teraz? mi tak bedzie cala ciaze to zjezdzac czy jak... czemu to tak jest ze nic ładnego do kupienia nie ma wszystko wyglada jak worki pokutne...
swetry i bluzki zrobie se na szydelku ale gacie juz nie bardzo bo dziwnie bym wygladała....
 
Do góry