reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ola** - wielorybie :-D Jemu się nadal podobasz tylko TY sobie coś w tej głowie układasz nie tak, rozumiesz? Więc przestaw się na odpowiednie fale i tyle.
Lena77 - a środa tuż tuż, a może pochwalisz się brzuszkiem nam tutaj?
 
reklama
Agatka daj przepis na taką grzeczną Alicję...

hmmm a tu mnie zaskoczyłaś:)
w ciąży byłam straszny nerwus i Alicja też nerwusem jest...
jak coś chce to na już i nie ma zmiłuj bo afera gotowa...;)

a poza tym nie pracowałam a słyszałam teorię ze wtedy człowiek jest spokojny -żyje wolniej , nie martwi się o nic poza "co zjeść na obiad" i "o której wstać" -życie wolne spokojne i to ponoć się udziela...

A tak naprawdę mam chyba szczęście -wróżka mi powiedziała że będę miała dziecko jakie sobie wymarzyłam:) i Alicja właśnie taka jest;)
Mam szczęście że nie jest kolkowa, ze płacze rzadko, że jakoś się dogadujemy, ze ma swój plan dnia (który przestrzegamy i szanujemy bo to też ważne -o 20 kąpiel, cyc i spać -co dla niej jest mega istotne), obserwuję Ją cały dzień, mam dla niej czas, nie zamęczam zabawami kiedy chce spać, nie budzę kiedy śpi i jakoś mija dzień za dniem...

Aneczka77 odezwij się!!!!

Dziewczynki jestem z Wami, podczytuję Was ale nie wiem dlaczego nie mam weny
 
Czesc dziewczynki.
Przyznam sie,ze pierwszy raz zagladam na ten watek...Jednak juz wiem,ze bede zagladala czesciej bo milo poczytac co u Was slychac:-)
Just nie moge juz sie doczekac Twojego malenstwa:-)
Liljanno Tobie to do konca juz tez bardzo szybko zleci:-)
Agatko super,ze Alicja jest taka grzeczna.Ja tez nie narzekam.Kiedys pomeczylam sie troszke bo Julia miala kolki,ale to juz daleka przeszlosc...A teraz to jest super i mam cudowne dziecko.Zabki wyrosly bezbolesnie...Ogolnie Julia placze bardzo rzadko...
Duzo sie smieje i gaworzy.
Rano jak sie podejdzie do niej do lozeczka to zawsze mnie wita slicznym usmiechem.To jest naprawde mily widok:-)
Julcia budzi sie miedzy 6.30 a 7.30,przewijam ja i daje butelke a potem biore ja do siebbie do lozka i sobie spimy czasami nawet do 10-hihi.
 
Witam:-) U mnie na razie ok, mam problemy z internetem i nie mogę przez to często zaglądać:-( czekam do następnej wizyty u lekarza ale to dopiero w lipcu:sorry2: Coraz bardziej mnie mdli i senność daje we znaki, zwłaszcza w pracy:-p
Ewela, gratulacje:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie!

Włączyłam net żeby znaleźć punkt pobrań od razu z laboratorium...bo tak się zorientowałam że jak wyniki będę miała jutro o 10-11 to już będę na wizytę na zapalenie jechała.
No i oczywiście musiałam zaglądnąć.

kasikz odkładasz tak jak ja a później będziesz kombinować :-D jak ja!
Agatko ciekawa teoria z tym niepracowaniem

Jutro wizyta :-) już się nie mogę doczekać. Ciekawe jaki Szymon już duży... :-)

Miłego dnia Wam życzę!
 
Ja się melduję :-):-) ... i spadam :-p:-p:-p

Muszę iść z siebie człowieka zrobić, bo coś go ostatnimi dniami nie przypominam, a trzeba na uczelnie po wpis jechać (pochwalę się - po 5 z egzaminu) ;-);-);-);-):-p:-p:-p:-p:-p
 
reklama
Witajcie
daa- trzeba żeby ludzi nie straszyć. Ja dzisiaj ide na usg i też trzeba coś ze sobą zrobić:)
Olu81- jak się czujecie? Jejku juz masz 15 tc. Ale ten czas leci
Czyli jutro lena i mysza- maja wizyty.Powodzonka
 
Do góry