reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (smsy i inne takie;) )

kurde laski mialo byc bez komentarzy tutaj, czlowiek wchodzi na forum i strach w oczach, bo sie watek wiesci ze szpitala 'swieci' :eek:
 
reklama
Sms od Liny:

"Hej. Lezymy we 2 na sali wiec jest ok
:-)
Dostalam kroplowke na rozwoj pluc u Malutkiej. Straszyli mnie jakas 4 dniowa kroplowka po ktg ale odpuscili...uff..."
 
Sms od Liny:


"A jak u was kobietki??Wszystkie wporzadku???Zuza sie wypina i na ktg jak zaczela wariowac to skurcze wyszły-dzieki Bogu , za dalikatne...Dziekuje za pamiec
:-)"
 
od Liny i.. Zuzki
Hej. Wracamy podobno w poniedziałek ale w nadziei myślimy o piatku.
Wczoraj kazali mi nie brac buscopanu- w nocy znow lekkich skurczy dostałam,
ale jest dzis mój lekarz -wszystko do karty wrociło tak jak byc powinno czyli cały arsenał leków a brzuszek stawiać się przestał. pozdrawiamy
 
SMS od LINY

" Hej . Właśnie miałam wypasioną zupę koperkową z ryżem na obiad . Ja chcę do domu ! Jutro dopiero mają mnie badać , dziś kazali leżeć i odpoczywać . Niestety mój Doktorek już na urlopie i sama się muszę z nimi użerać , a jak u Was ? Wszystkie Maluszki grzeczne ? Pogłaskać proszę brzuszki od cioci . Dzięki za pamięć "
 
smsy od Bozienki


" mamy prawie 2 kil 1980 dzis sie uczymy jesc cyca,leniuszek nie chce ssac"



"w przyszlym tygdniu mamy wyjsc,ale najgorsze ze z serduszkiem cos nie tak,za szybko bije i szmery slychac,lekarz uspokaja ze to moze byc przez zla mrfologie,zrobili badania i czekam na wynikii decyzje jesli o przetaczanie krwi malej chodzi."


no i pozdrowienia
 
reklama
SMS OD AMANDLY :

" hej czekam na USG , nie mam internetu dlatego nie pisałam . Poza tym wszystko super , więc się nie martwcie , dziękuje za pamięć "
 
Do góry