reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (smsy i inne takie;) )

Zapytałam jak się czują .

" Ja leżę pod kroplówką z wielkim blokiem lodu na brzuchu , mała na razie z noworodkami bo i tak jestem niemobilna . Jutro mi ją przyniosą . Generalnie super "
 
reklama
mam wiesci od kasiurek1983
Czuje sie dobrze felka bierze moze w piatek po badaniach wyjdzie,mam wam przekazac zebyscie sie czymaly w dwupakach :)
 
Sms od Amandly :

" Ahoj, wszystko nas super , mała leży obok mnie , wyjdziemy pewnie po weekendzie . Ja już chodzę w miarę prosto po cc . Jak tylko wyjdziemy wyślę mailem fotki
"
 
od Kasiurka;
o 4.48 nad ranem;
urodzilam dzis, akcja zaczela sie o 21 skurcze, a okolo 3-4 urodzilam mala SN.
Ma 3520 i 52 cm, poki co odpoczywam i dochodze do siebie po supieniu, musieli, bo ja wczesniej tzn. 2 lata temu mialam cc i sprawdzali czy szwy nie popekaly, teraz leze z lodem przy macicy i dochodze do siebie.
To tyle zdjecia i cala reszta rano, bo mala i tak w cieplarce lezy, sama oddycha i tyle wiem.
Dobranoc, aha pisze po narkozie, wiec tekst moze sie kupy nie trzymac!
 
i drugi;
zapytalam jak sie czuja itd;

ja ją widzialam po porodzie wzieli ja do cieplarki i nie widzialam wiecej, ale zaraz ma przyjsc pediatra i powie co i jak.
mnie nic nie boli oprocz szwu, ale chyba?????? do się do tego przyzwyczaic, zdjecie mam jedno jak jest w tej mazi, wiec nie wysle.
aaaaa wiem, ze nie potrzebuje tlenu, wiec super wiesci :-)
 
Sms od Pinuli :
"Piesze żeby powiedzieć ze znowu jestem w szpitalu . Teoretycznie skurcze i mało wód ale w szpitalu twierdzą że wszystko dobrze a skurczy nie widać , ale jak na razie leżę i czekam może coś się rozkręci "

Pytałam czemu ją zostawili skoro nic się nie dzieje :

"Przyjechałam ze skierowaniem od lekarza ! więc mnie przyjeli! I czekamy nie wiadomo na co . Na KTG w przychodni skurcze były mocniejsze niż teraz przy przyjęciu , szyjka twarda , rozwarcie na półtora palca tak jak ostatnio . Mały z główką przypartą nisko ! Tyle co mi powiedzieli . Mam nadzieję że coś się rozkręci . Zielone światło do rodzenia mam ! Z USG wyszło że Jaś ma 3709 plus minus 400 g Więc duży chłopak donoszony "
 
reklama
Wiad od Perelandii

Dostalam od niej smsa. I tylko to wkleje. Nie wiem czy uda mi sie znow tu wejsc net w fonie mnie przeraza oto yersc sms od. Perelandiii

................Bylo Cc bo tetno zanikalo. Waga 3040. Niestety zabieraja Marcinka do Prokocimia bo niby urodzil sie z ogolnym stanie dobrym ale potem mial problemy z oddychaniem i wyszly szmery pod sercem :( widzialam go tylko przez moment
 
Do góry