reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry

reklama
jak dziecko po nocy ma problemy z oddychaniem i ma gesta wydzieline zolta lub zielona to wtedy od razu do lekarza!! ja od razu zadzwonilam i i tak to juz nic nie pomoglo.

a z tym kichaniem to jest dokladnie tak jak pisala Kasia.

Mala na szczescie wraca pieknie do zdrowia, ale nikomu nie zycze takiej historii. ile ja sie naplakalam i nastresowalam:-( a jezeli bedziecie kiedys musialy dziecku zrobic rentgen to niech tylko tatus przy nim zostanie tak jak radza lekarze. bo dla mamy to za duzy szok!!
 
lil kate Ty to masz pecha...tyle przykrości i stresów przeżyłaś w ciąży, a teraz od samego początku problemy z Martynka....biedulka z Ciebie i Twojej malutkiej
 
problemów z oddychaniem to chyba moja nie ma, bo przy karmieniu normalnie przez ten nosek oddycha. tylko jej tak charczy w nosku po obudzeniu się, ale po zakropleniu noska przechodzi. A gruszką wyciągam jedną "kozę" rano. W ciągu dnia jest wszystko ok...
czyli wszystko ok?czy mam do lekarza iść??
Jednak nie jestem spokojna...:baffled:
 
Martula wszystko w porzadku :tak: Nie ciągaj dzieciaka po przychodniach, bo tam dopiero coś złapie, nic mu nie jest, możesz byc spokojna.
Jak dzieciaczek Ci zachoruje, nie będziesz miała wątpliwości, bo będzie tak marudny, że to odczujesz lub bedzie miał gorączkę.
 
my dzisiaj bylismy u pediatry bo ja jestem chora strasznie a mała miałam wrazenie ze kaszle ale sie okazało ze nic jej nie jest
jak Konrad miał 6 tygodni to miał zapalenie oskrzeli poszłam znim do lekaza jak raz zakaszlał w domu a drugi juz w przychodni i miał zapalenie oskrzeli
i tak jest dotej pory (alergik). wtedy nie było fridy i musiałam jezdzic znim na sciaganie wydzieliny z nosa a on tak sie darłłłłłłłłłłłł a dotego miał bezdechy to było straszne
teraz Konrad tez jest chory ma zapalenie górnych drog oddechowych dostał antybiotyk no i ja zaraziłam sie od niego a mi dotego doszła zapalenie piersi od soboty mam temperature od 38 do 41 . Dostałam antybiotyk i cos jeszcze ale bol niesamowity nie tylko piersi ale takze całego ciała (skory)to pewnie od temperatury
 
Wiktoria miała dzisiaj pierwsze szczepienie. Dostała szczepionkę skojarzoną Infarix i WzW. Płaczu było co niemiara:sick: , a teraz bidulinka śpi.
Bardzo ładnie przybrała. Waży 4600:-) , a przy wypisie ze szpitala było 2950.
 
reklama
Do góry